Informácie o prudukte:
Kategória: Dámske plavky
Dodavateľ:Volin
Cena:57.99 €

Dámske jednodielne plavky Carmen so skrytými košíčkami bez kostíc. Efektné riasenie vpredu skryje drobné nedostatky postavy. Jednodielne plavky Rýchloschnúci materiál Skryté vystužené košíčky Bez kostíc Nohavičková časť klasického strihu Vytvorte si dokonalý plážový outfit!


 • Dámske jednodielne plavky Swan
  Dámske jednodielne plavky Swan

  Jednodielne plavky Swan v elegantnom dizajne ocenia ženy s plnšími tvarmi. Skryté vystužené košíčky vytvarujú poprsie a poskytnú dostatočnú oporu...

  41.39 €
 • Dámske jednodielne plavky Locarno
  Dámske jednodielne plavky Locarno

  Jednodielne plavky Locarno ovládol abstraktný vzor plný farieb. Nádherne vynikne v kontraste s opálenou pokožkou. Skryté a mäkko vystužené košíčky s..

  64 €
 • Dámske jednodielne plavky Jungle
  Dámske jednodielne plavky Jungle

  Dámske plavky Jungle vo výraznom exotickom dizajne zaujmú na prvý pohľad. Vystužené košíčky v T-strihu poskytnú poprsiu maximálnu oporu. Nohavičková..

  19.50 €
 • Dámske jednodielne plavky Fantasie Manila
  Dámske jednodielne plavky Fantasie Manila

  Túžite po netradičnom plavkovom outfite? Zvoľte jednodielne plavky Manila s módnym hadím vzorom. Nevystužené košíčky jemne objímu aj bujnejšie poprsie,..

  65.39 €
 • Dámske jednodielne plavky Sarah bez kostíc
  Dámske jednodielne plavky Sarah bez kostíc

  Jednodielne plavky Sarah s nápadným kvetovaným vzorom. Klasický strih so skrytými vystuženými košíčkami je veľmi pohodlný. Jednodielne plavky..

  48.29 €
 • Dámske jednodielne plavky Orbit
  Dámske jednodielne plavky Orbit

  Jednodielne plavky klasického strihu Orbit s exotickými vzormi. Vystužené košíčky a vyšší stred podržia aj väčšie poprsie. Efektné zriasenie v oblasti..

  59.99 €
 • Dámske jednodielne plavky Merida curves
  Dámske jednodielne plavky Merida curves

  Dámske jednodielne plavky Merida curves s exotickým nádychom. Skryté vystužené košíčky podržia aj plnšie poprsie. Predná časť podšitá pevným..

  40.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Judy blue
  Dámske dvojdielne plavky Judy blue

  Dámske elegantné dvojdielne plavky Judy blue ocenia dámy s plnším poprsím. Efektné riasenie na hornom aj spodnom diele zalichotí vašej postave. V krásnej..

  59.47 €
 • Dámske dvojdielne plavky Page
  Dámske dvojdielne plavky Page

  Dámske dvojdielne plavky Page v módnom geometrickom vzore zaujmú na pláži aj na plavárni. Mäkko vystužené košíčky ocenia predovšetkým dámy s plnším..

  44.78 €
 • Dámske dvojdielne plavky June
  Dámske dvojdielne plavky June

  Nechajte vyniknúť svoje krivky v dvojdielnych plavkách June. Svetlý podklad dopĺňa tropická potlač so striebornými trblietkami. Dámske bikiny Vhodné pre..

  25.40 €
 • Dámske dvojdielne plavky Palm 02 nevyztužené
  Dámske dvojdielne plavky Palm 02 nevyztužené

  Dvojdielne plavky Palm II v sebe spájajú komfortný strih a letný palmový vzor. Nevystužené košíčky s podporným bočným dielom poskytnú perfektnú oporu..

  32.79 €
 • Dámske dvojdielne plavky Carlotta vystužené
  Dámske dvojdielne plavky Carlotta vystužené

  Trblietavé dvojdielne plavky Carlotta v mozaikovom vzore. Mäkko vystužené košíčky v T-strihu podržia vaše prsia a prirodzene ich vytvarujú. Spodný diel v..

  40.89 €
 • Dámske dvojdielne plavky Jaguar
  Dámske dvojdielne plavky Jaguar

  Dvojdielne plavky Jaguar v trendy zvieracom dizajne. Pohodlné košíčky v T-strihu poskytnú dostatočnú oporu aj väčšiemu poprsiu. Spodný diel vo vyššom..

  39.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Portland
  Dámske dvojdielne plavky Portland

  Dámske dvojdielne plavky Portland s nádychom exotiky. Vystužené košíčky s kontrastnými ramienkami skvele padnú aj väčšiemu poprsiu. Nohavičky v klasickom..

  66.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Colombia
  Dámske dvojdielne plavky Colombia

  Dámske dvojdielne plavky Colombia v pestrom dizajne. Nevystužené košíčky s klasickými kosticami dodajú prsiam prirodzený pevnejší tvar. Horný diel..

  32.00 €
 • Dámske dvojdielne plavky Carlotta nevystužené
  Dámske dvojdielne plavky Carlotta nevystužené

  Oslňte na pláži aj na plavárni v trblietavých plavkách Carlotta. Nevystužené košíčky jemne obopnú aj väčšie poprsie, dodajú mu potrebnú oporu a..

  40.09 €
 • Dámske dvojdielne plavky Jungle nevystužené
  Dámske dvojdielne plavky Jungle nevystužené

  Dvojdielne plavky Jungle ocenia predovšetkým dámy plnších tvarov. Nevystužené košíčky zdobí kontrastný exotický vzor, vnútorná strana podšitá pružnou..

  48.18 €
 • Dámske dvojdielne plavky Elena
  Dámske dvojdielne plavky Elena

  Dámske dvojdielne plavky Elena sú stvorené pre dámy plnších tvarov. Vystužené košíčky v obľúbenom T-strihu prsia krásne zaguľatia a vytvarujú. Spodný..

  60.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Lara
  Dámske dvojdielne plavky Lara

  Elegantné dvojdielne plavky Lara v obľúbenej čierno-bielej kombinácii. Nevystužené košíčky skvele padnú aj väčšiemu poprsiu, klasické kostice a vyšší..

  47.58 €
 • Dámske dvojdielne plavky Celeste
  Dámske dvojdielne plavky Celeste

  Nevystužené košíčky dvojdielnych plaviek Celeste poskytnú potrebnú oporu aj väčším prsiam a široké ramienka prirodzene rozložia ich váhu. Klasické..

  33.50 €
 • Dámske dvojdielne plavky Alex turquise
  Dámske dvojdielne plavky Alex turquise

  Nechajte vyniknúť opálené krivky v kontrastných dvojdielnych plavkách Alex. Nevystužené košíčky jemne obopnú aj väčšie poprsie a krásne ho vytvarujú...

  44.78 €


© 2021 Spodné prádlo pre ženy za super ceny: Kontakt