Informácie o prudukte:
Kategória: Dámske plavky
Dodavateľ:Fantasie Swim
Cena:65.39 €

Túžite po netradičnom plavkovom outfite? Zvoľte jednodielne plavky Manila s módnym hadím vzorom. Nevystužené košíčky jemne objímu aj bujnejšie poprsie, klasické kostice mu poskytnú oporu. Z recyklovaného materiálu, šetrného k prírode. Jednodielne plavky Vhodné aj pre veľké prsia Rýchloschnúci materiál Recyklovaný materiál Nevystužené košíčky Klasické kostice Bočné kostice Nohavičková časť klasického strihu Vytvorte si dokonalý plážový outfit!


 • Dámske jednodielne plavky Sarah bez kostíc
  Dámske jednodielne plavky Sarah bez kostíc

  Jednodielne plavky Sarah s nápadným kvetovaným vzorom. Klasický strih so skrytými vystuženými košíčkami je veľmi pohodlný. Jednodielne plavky..

  48.29 €
 • Dámske jednodielne plavky Orbit
  Dámske jednodielne plavky Orbit

  Jednodielne plavky klasického strihu Orbit s exotickými vzormi. Vystužené košíčky a vyšší stred podržia aj väčšie poprsie. Efektné zriasenie v oblasti..

  59.99 €
 • Dámske jednodielne plavky Cardiff
  Dámske jednodielne plavky Cardiff

  Dámske jednodielne plavky Cardiff od španielskej značky Ysabel Mora. Mäkko vystužené košíčky prsia spevnia a klasické kostice im dajú pekný tvar. Predná..

  34.00 €
 • Dámske dvojdielne plavky Casablanca
  Dámske dvojdielne plavky Casablanca

  Dámske dvojdielne plavky Casablanca v nestarnúcej čierno-bielej kontrastnej kombinácii. Podprsenkovú časť spevňujú klasické aj bočné kostice, nohavičky..

  42.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Salina
  Dámske dvojdielne plavky Salina

  Dámske dvojdielne plavky Salina z talianskej kolekcie. Nevystužené košíčky v T strihu poskytnú oporu aj bujnejšiemu poprsiu a prirodzene ho vytvarujú...

  57.68 €
 • Dámske dvojdielne plavky Filao IV
  Dámske dvojdielne plavky Filao IV

  Dvojdielne plavky Filao IV v klasickom strihu so zlatými aplikáciami. Vystužená podprsenka skvele sadne aj väčšiemu poprsiu a poskytne mu potrebnú oporu...

  38.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Lena
  Dámske dvojdielne plavky Lena

  Dvojdielne plavky Lena s drobnými bodkami sú ako stvorené pre dámy s plnším poprsím. Mäkké košíčky v obľúbenom strihu poskytnú prsiam prirodzenú oporu..

  59.50 €
 • Dámske dvojdielne plavky Mabelle
  Dámske dvojdielne plavky Mabelle

  Dámske dvojdielne plavky Mabelle sú vhodnou voľbou aj pre ženy plnších tvarov. Nevystužené košíčky jemne obopnú poprsie a prirodzene ho vytvarujú. Spodný..

  46.58 €
 • Dámske dvojdielne plavky Apella
  Dámske dvojdielne plavky Apella

  Originálne dvojdielne plavky Apella od nemeckej značky Dorina pre dámy s väčším poprsím. Vystužené košíčky sa perfektne prispôsobia a udržia prsia na..

  39.78 €
 • Dámske dvojdielne plavky Elison
  Dámske dvojdielne plavky Elison

  Elegantné dvojdielne plavky Elison ocenia dámy s väčším poprsím. Mäkko vystužené košíčky prsia jemne obopnú a prirodzene vytvarujú, širšie ramienka sa..

  54.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Tanzania I
  Dámske dvojdielne plavky Tanzania I

  Dámske bikiny Tanzania I s kvetinovým nádychom exotiky ocenia predovšetkým dámy s väčším poprsím. Nevystužené košíčky spoločne s podporným bočným..

  28.79 €
 • Dámske dvojdielne plavky Michela
  Dámske dvojdielne plavky Michela

  Dámske dvojdielne plavky Michela boli navrhnuté špeciálne pre Astratex. Vystužené košíčky v T-strihu prsia krásne pozdvihnú a prirodzene vytvarujú...

  59.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Lapis vystužené
  Dámske dvojdielne plavky Lapis vystužené

  Oslňte na pláži v dvojdielnych plavkách Lapis. Vystužené košíčky v pohodlnom T-strihu krásne zaguľatia aj väčšie poprsie. Klasické nohavičky sa..

  41.18 €
 • Dámske dvojdielne plavky Fiorana
  Dámske dvojdielne plavky Fiorana

  Dámske dvojdielne plavky Fiorana v nápaditom prevedení. Vystužené košíčky v T-strihu prsia krásne pozdvihnú a zaguľatia. Klasické nohavičky s..

  70.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Elison 01
  Dámske dvojdielne plavky Elison 01

  Dámske dvojdielne plavky Elison 01 sú určené predovšetkým pre dámy s plnším poprsím. Vystužené košíčky prsia jemne objímu, klasické kostice im..

  34.79 €
 • Dámske dvojdielne plavky Lapis nevystužené
  Dámske dvojdielne plavky Lapis nevystužené

  Oslňte na pláži v dvojdielnych plavkách Lapis. Nevystužené košíčky jemne obopnú a krásne zaguľatia aj väčšie poprsie. Klasické nohavičky vo vyššom..

  46.88 €
 • Dámske dvojdielne plavky Isabelle
  Dámske dvojdielne plavky Isabelle

  Dámske dvojdielne plavky Isabelle sú určené predovšetkým pre dámy s plnším poprsím. Vystužené košíčky prsia jemne objímu, klasické kostice im..

  41.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Pacific Paisley
  Dámske dvojdielne plavky Pacific Paisley

  Dotknite sa orientu v kontrastných plavkách Pacific Paisley. Podprsenka v bardot strihu drží vďaka silikónovým prúžkom na vnútornej strane obvodu aj po..

  29.58 €
 • Dámske dvojdielne plavky Mandalay Leafy
  Dámske dvojdielne plavky Mandalay Leafy

  Dámske dvojdielne plavky Mandaly Leafy v módnej khaki farbe. Vystužené košíčky dopĺňa medzi prsami variabilné ozdobné viazanie. Klasické nohavičky v..

  35.18 €


© 2021 Spodné prádlo pre ženy za super ceny: Kontakt