Informácie o prudukte:
Kategória: Dámske plavky
Dodavateľ:Avalingerie
Cena:19.50 €

Dámske plavky Jungle vo výraznom exotickom dizajne zaujmú na prvý pohľad. Vystužené košíčky v T-strihu poskytnú poprsiu maximálnu oporu. Nohavičková časť s reguláciou výšky na bokoch. Zoštíhľujúci strih so sťahovacím efektom lichotí ženským krivkám. Jednodielne plavky Vhodné aj pre veľké prsia Rýchloschnúci materiál Vystužené košíčky Klasické kostice Zadné zapínanie na kovovú plavkovú sponu Regulácia výšky na bokoch Vytvorte si dokonalý plážový outfit!


 • Dámske jednodielne plavky Fantasie Manila
  Dámske jednodielne plavky Fantasie Manila

  Túžite po netradičnom plavkovom outfite? Zvoľte jednodielne plavky Manila s módnym hadím vzorom. Nevystužené košíčky jemne objímu aj bujnejšie poprsie,..

  65.39 €
 • Dámske jednodielne plavky Sarah bez kostíc
  Dámske jednodielne plavky Sarah bez kostíc

  Jednodielne plavky Sarah s nápadným kvetovaným vzorom. Klasický strih so skrytými vystuženými košíčkami je veľmi pohodlný. Jednodielne plavky..

  48.29 €
 • Dámske jednodielne plavky Orbit
  Dámske jednodielne plavky Orbit

  Jednodielne plavky klasického strihu Orbit s exotickými vzormi. Vystužené košíčky a vyšší stred podržia aj väčšie poprsie. Efektné zriasenie v oblasti..

  59.99 €
 • Dámske jednodielne plavky Cardiff
  Dámske jednodielne plavky Cardiff

  Dámske jednodielne plavky Cardiff od španielskej značky Ysabel Mora. Mäkko vystužené košíčky prsia spevnia a klasické kostice im dajú pekný tvar. Predná..

  34.00 €
 • Dámske dvojdielne plavky Carlotta nevystužené
  Dámske dvojdielne plavky Carlotta nevystužené

  Oslňte na pláži aj na plavárni v trblietavých plavkách Carlotta. Nevystužené košíčky jemne obopnú aj väčšie poprsie, dodajú mu potrebnú oporu a..

  40.09 €
 • Dámske dvojdielne plavky Alex turquise
  Dámske dvojdielne plavky Alex turquise

  Nechajte vyniknúť opálené krivky v kontrastných dvojdielnych plavkách Alex. Nevystužené košíčky jemne obopnú aj väčšie poprsie a krásne ho vytvarujú...

  44.78 €
 • Dámske dvojdielne plavky Alex
  Dámske dvojdielne plavky Alex

  Nechajte vyniknúť opálené krivky v kontrastných dvojdielnych plavkách Alex. Nevystužené košíčky jemne obopnú aj väčšie poprsie a krásne ho vytvarujú...

  39.58 €
 • Dámske dvojdielne plavky Casablanca
  Dámske dvojdielne plavky Casablanca

  Dámske dvojdielne plavky Casablanca v nestarnúcej čierno-bielej kontrastnej kombinácii. Podprsenkovú časť spevňujú klasické aj bočné kostice, nohavičky..

  42.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Salina
  Dámske dvojdielne plavky Salina

  Dámske dvojdielne plavky Salina z talianskej kolekcie. Nevystužené košíčky v T strihu poskytnú oporu aj bujnejšiemu poprsiu a prirodzene ho vytvarujú...

  57.68 €
 • Dámske dvojdielne plavky Filao IV
  Dámske dvojdielne plavky Filao IV

  Dvojdielne plavky Filao IV v klasickom strihu so zlatými aplikáciami. Vystužená podprsenka skvele sadne aj väčšiemu poprsiu a poskytne mu potrebnú oporu...

  38.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Lena
  Dámske dvojdielne plavky Lena

  Dvojdielne plavky Lena s drobnými bodkami sú ako stvorené pre dámy s plnším poprsím. Mäkké košíčky v obľúbenom strihu poskytnú prsiam prirodzenú oporu..

  59.50 €
 • Dámske dvojdielne plavky Mabelle
  Dámske dvojdielne plavky Mabelle

  Dámske dvojdielne plavky Mabelle sú vhodnou voľbou aj pre ženy plnších tvarov. Nevystužené košíčky jemne obopnú poprsie a prirodzene ho vytvarujú. Spodný..

  46.58 €
 • Dámske dvojdielne plavky Apella
  Dámske dvojdielne plavky Apella

  Originálne dvojdielne plavky Apella od nemeckej značky Dorina pre dámy s väčším poprsím. Vystužené košíčky sa perfektne prispôsobia a udržia prsia na..

  39.78 €
 • Dámske dvojdielne plavky Elison
  Dámske dvojdielne plavky Elison

  Elegantné dvojdielne plavky Elison ocenia dámy s väčším poprsím. Mäkko vystužené košíčky prsia jemne obopnú a prirodzene vytvarujú, širšie ramienka sa..

  54.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Tanzania I
  Dámske dvojdielne plavky Tanzania I

  Dámske bikiny Tanzania I s kvetinovým nádychom exotiky ocenia predovšetkým dámy s väčším poprsím. Nevystužené košíčky spoločne s podporným bočným..

  28.79 €
 • Dámske dvojdielne plavky Michela
  Dámske dvojdielne plavky Michela

  Dámske dvojdielne plavky Michela boli navrhnuté špeciálne pre Astratex. Vystužené košíčky v T-strihu prsia krásne pozdvihnú a prirodzene vytvarujú...

  59.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Lapis vystužené
  Dámske dvojdielne plavky Lapis vystužené

  Oslňte na pláži v dvojdielnych plavkách Lapis. Vystužené košíčky v pohodlnom T-strihu krásne zaguľatia aj väčšie poprsie. Klasické nohavičky sa..

  41.18 €
 • Dámske dvojdielne plavky Fiorana
  Dámske dvojdielne plavky Fiorana

  Dámske dvojdielne plavky Fiorana v nápaditom prevedení. Vystužené košíčky v T-strihu prsia krásne pozdvihnú a zaguľatia. Klasické nohavičky s..

  70.98 €


© 2021 Spodné prádlo pre ženy za super ceny: Kontakt