Informácie o prudukte:
Kategória: Dámske plavky
Dodavateľ:Aquarilla
Cena:64 €

Jednodielne plavky Locarno ovládol abstraktný vzor plný farieb. Nádherne vynikne v kontraste s opálenou pokožkou. Skryté a mäkko vystužené košíčky s plochou gumou pod prsami sa postarajú o pekný tvar pŕs. Jednodielne plavky Carvico – taliansky materiál s lycrou Skryté vystužené košíčky Bez kostíc Nohavičková časť klasického strihu Vytvorte si dokonalý plážový outfit!


 • Dámske jednodielne plavky Xena
  Dámske jednodielne plavky Xena

  Jednodielne plavky Xena v nadčasovom bodkovanom dizajne. Plavkovina je v oblasti košíčkov prekrížená a opticky lichotí poprsie. Jednodielne plavky Vhodné aj..

  59.99 €
 • Dámske jednodielne plavky Jungle
  Dámske jednodielne plavky Jungle

  Dámske plavky Jungle vo výraznom exotickom dizajne zaujmú na prvý pohľad. Vystužené košíčky v T-strihu poskytnú poprsiu maximálnu oporu. Nohavičková..

  19.50 €
 • Dámske jednodielne plavky Fantasie Manila
  Dámske jednodielne plavky Fantasie Manila

  Túžite po netradičnom plavkovom outfite? Zvoľte jednodielne plavky Manila s módnym hadím vzorom. Nevystužené košíčky jemne objímu aj bujnejšie poprsie,..

  65.39 €
 • Dámske jednodielne plavky Orbit
  Dámske jednodielne plavky Orbit

  Jednodielne plavky klasického strihu Orbit s exotickými vzormi. Vystužené košíčky a vyšší stred podržia aj väčšie poprsie. Efektné zriasenie v oblasti..

  59.99 €
 • Dámske jednodielne plavky Cardiff
  Dámske jednodielne plavky Cardiff

  Dámske jednodielne plavky Cardiff od španielskej značky Ysabel Mora. Mäkko vystužené košíčky prsia spevnia a klasické kostice im dajú pekný tvar. Predná..

  34.00 €
 • Dámske jednodielne plavky Merida curves
  Dámske jednodielne plavky Merida curves

  Dámske jednodielne plavky Merida curves s exotickým nádychom. Skryté vystužené košíčky podržia aj plnšie poprsie. Predná časť podšitá pevným..

  40.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Mona
  Dámske dvojdielne plavky Mona

  Pohodlné plavky Mona v minimalistickom prevedení ocenia predovšetkým dámy s plnším poprsím. Vystužené košíčky v T-strihu prsia perfektne podržia a..

  22.20 €
 • Dámske dvojdielne plavky Palm 02 nevyztužené
  Dámske dvojdielne plavky Palm 02 nevyztužené

  Dvojdielne plavky Palm II v sebe spájajú komfortný strih a letný palmový vzor. Nevystužené košíčky s podporným bočným dielom poskytnú perfektnú oporu..

  32.79 €
 • Dámske dvojdielne plavky Carlotta vystužené
  Dámske dvojdielne plavky Carlotta vystužené

  Trblietavé dvojdielne plavky Carlotta v mozaikovom vzore. Mäkko vystužené košíčky v T-strihu podržia vaše prsia a prirodzene ich vytvarujú. Spodný diel v..

  40.89 €
 • Dámske dvojdielne plavky Jungle
  Dámske dvojdielne plavky Jungle

  Doprajte krivkám exotiku v podaní dvojdielnych plaviek Jungle. Vystužené košíčky v T strihu podržia aj bujnejšie poprsie a krásne ho vytvarujú. Nohavičky..

  55.68 €
 • Dámske dvojdielne plavky Portland
  Dámske dvojdielne plavky Portland

  Dámske dvojdielne plavky Portland s nádychom exotiky. Vystužené košíčky s kontrastnými ramienkami skvele padnú aj väčšiemu poprsiu. Nohavičky v klasickom..

  66.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Carlotta nevystužené
  Dámske dvojdielne plavky Carlotta nevystužené

  Oslňte na pláži aj na plavárni v trblietavých plavkách Carlotta. Nevystužené košíčky jemne obopnú aj väčšie poprsie, dodajú mu potrebnú oporu a..

  40.09 €
 • Dámske dvojdielne plavky Jungle nevystužené
  Dámske dvojdielne plavky Jungle nevystužené

  Dvojdielne plavky Jungle ocenia predovšetkým dámy plnších tvarov. Nevystužené košíčky zdobí kontrastný exotický vzor, vnútorná strana podšitá pružnou..

  48.18 €
 • Dámske dvojdielne plavky Lara
  Dámske dvojdielne plavky Lara

  Elegantné dvojdielne plavky Lara v obľúbenej čierno-bielej kombinácii. Nevystužené košíčky skvele padnú aj väčšiemu poprsiu, klasické kostice a vyšší..

  47.58 €
 • Dámske dvojdielne plavky Alex
  Dámske dvojdielne plavky Alex

  Nechajte vyniknúť opálené krivky v kontrastných dvojdielnych plavkách Alex. Nevystužené košíčky jemne obopnú aj väčšie poprsie a krásne ho vytvarujú...

  39.58 €
 • Dámske dvojdielne plavky Casablanca
  Dámske dvojdielne plavky Casablanca

  Dámske dvojdielne plavky Casablanca v nestarnúcej čierno-bielej kontrastnej kombinácii. Podprsenkovú časť spevňujú klasické aj bočné kostice, nohavičky..

  42.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Maragas I
  Dámske dvojdielne plavky Maragas I

  Vo dvojdielnych plavkách Maragas I budete na pláži aj na plavárni neprehliadnuteľná. Nevystužené košíčky jemne obopnú vaše prsia a poskytnú im potrebnú..

  23.59 €
 • Dámske dvojdielne plavky Filao IV
  Dámske dvojdielne plavky Filao IV

  Dvojdielne plavky Filao IV v klasickom strihu so zlatými aplikáciami. Vystužená podprsenka skvele sadne aj väčšiemu poprsiu a poskytne mu potrebnú oporu...

  38.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Lena
  Dámske dvojdielne plavky Lena

  Dvojdielne plavky Lena s drobnými bodkami sú ako stvorené pre dámy s plnším poprsím. Mäkké košíčky v obľúbenom strihu poskytnú prsiam prirodzenú oporu..

  59.50 €
 • Dámske dvojdielne plavky Mabelle
  Dámske dvojdielne plavky Mabelle

  Dámske dvojdielne plavky Mabelle sú vhodnou voľbou aj pre ženy plnších tvarov. Nevystužené košíčky jemne obopnú poprsie a prirodzene ho vytvarujú. Spodný..

  46.58 €


© 2021 Spodné prádlo pre ženy za super ceny: Kontakt