Informácie o prudukte:
Kategória: Dámske plavky
Dodavateľ:LORIN
Cena:34 €

Jednodielne Malia ako stvorené pre ženy plných tvarov. Skryté košíčky s vyberateľnými vypchávkami vytvarujú Vaše prsia a poskytnú im dostatočnú oporu, široké ramienka lepšie rozložia ich váhu a uľavia tak Vášmu chrbtu. Efektné riasenie v prednej časti zakryje drobné nedokonalosti bruška. Jednodielne plavky Rýchloschnúci materiál Carvico – taliansky materiál s lycrou Vhodné aj pre plné tvary Skryté nevystužené košíčky Vyberateľné vypchávky Bez kostíc Zadné zapínanie na kovovú plavkovú sponu Nohavičková časť klasického strihu Vytvorte si dokonalý plážový outfit!


 • Dámske jednodielne plavky Desirea
  Dámske jednodielne plavky Desirea

  Jednodielne plavky Desirea pritiahnu vďaka nápadnému vzoru pozornosť k Vašim prsiam. Košíčky sú vystužené a poskytnú potrebnú oporu aj väčšiemu..

  19.80 €
 • Dámske jednodielne zoštíhľujúce plavky South Beach I
  Dámske jednodielne zoštíhľujúce plavky South Beach I

  Dámske jednodielne plavky South Beach I v najklasickejšej kombinácii čiernej a bielej. Plavky sú podšité zoštíhľujúcou formujúcou podšívkou, ktorá..

  31 €
 • Dámske jednodielne plavky Mia bez kostíc
  Dámske jednodielne plavky Mia bez kostíc

  Dámske jednodielne plavky Mia so skrytými košíčkami bez kostíc. Efektné riasenie v nadčasovej čierno-bielej skryje drobné nedostatky postavy. Jednodielne..

  63.99 €
 • Dámske jednodielne plavky Margareta bez kostíc
  Dámske jednodielne plavky Margareta bez kostíc

  Dámske jednodielne plavky Margareta so skrytými košíčkami bez kostíc. Efektné riasenie so striebornými detailmi skryje drobné nedostatky postavy. Jednodielne..

  59.99 €
 • Dámske jednodielne plavky Carmen bez kostíc
  Dámske jednodielne plavky Carmen bez kostíc

  Dámske jednodielne plavky Carmen so skrytými košíčkami bez kostíc. Efektné riasenie vpredu skryje drobné nedostatky postavy. Jednodielne plavky..

  57.99 €
 • Dámske jednodielne plavky Locarno
  Dámske jednodielne plavky Locarno

  Jednodielne plavky Locarno ovládol abstraktný vzor plný farieb. Nádherne vynikne v kontraste s opálenou pokožkou. Skryté a mäkko vystužené košíčky s..

  64 €
 • Dámske jednodielne plavky Jungle
  Dámske jednodielne plavky Jungle

  Dámske plavky Jungle vo výraznom exotickom dizajne zaujmú na prvý pohľad. Vystužené košíčky v T-strihu poskytnú poprsiu maximálnu oporu. Nohavičková..

  19.50 €
 • Dámske jednodielne plavky Fantasie Manila
  Dámske jednodielne plavky Fantasie Manila

  Túžite po netradičnom plavkovom outfite? Zvoľte jednodielne plavky Manila s módnym hadím vzorom. Nevystužené košíčky jemne objímu aj bujnejšie poprsie,..

  65.39 €
 • Dámske jednodielne plavky Sarah bez kostíc
  Dámske jednodielne plavky Sarah bez kostíc

  Jednodielne plavky Sarah s nápadným kvetovaným vzorom. Klasický strih so skrytými vystuženými košíčkami je veľmi pohodlný. Jednodielne plavky..

  48.29 €
 • Dámske jednodielne plavky Orbit
  Dámske jednodielne plavky Orbit

  Jednodielne plavky klasického strihu Orbit s exotickými vzormi. Vystužené košíčky a vyšší stred podržia aj väčšie poprsie. Efektné zriasenie v oblasti..

  59.99 €
 • Dámske jednodielne plavky Cardiff
  Dámske jednodielne plavky Cardiff

  Dámske jednodielne plavky Cardiff od španielskej značky Ysabel Mora. Mäkko vystužené košíčky prsia spevnia a klasické kostice im dajú pekný tvar. Predná..

  34.00 €
 • Dámske dvojdielne plavky Debra
  Dámske dvojdielne plavky Debra

  Doprajte si pohodlné a pritom štýlové plavky Debra z netradične vzorovaného talianskeho materiálu Carvico. Zaujímavý strih horného dielu a strappy pásiky na..

  33 €
 • Dámske dvojdielne plavky Ester Vine
  Dámske dvojdielne plavky Ester Vine

  Dámske plavky Ester v pôvabnom odtieni si obľúbite. Vystužené košíčky s T švom zabezpečia perfektnú oporu aj väčším prsiam. Výšku spodného dielu si..

  26 €
 • Dámske dvojdielne plavky Livia
  Dámske dvojdielne plavky Livia

  Dvojdielne plavky Livia sú ako stvorené pre ženy plných tvarov. Nevystužené košíčky poskytnú Vašim prsiam potrebnú oporu a zároveň dostatok voľnosti...

  24.70 €
 • Dámske dvojdielne plavky Siena nevystužené
  Dámske dvojdielne plavky Siena nevystužené

  Dámske nevystužené plavky Siena sú vhodné aj pre ženy plnších tvarov. Výšku spodného dielu si môžete na bokoch regulovať. Originálny kvetinový vzor..

  50 €
 • Dvojdielne sťahovacie plavky Florence Demisoft High
  Dvojdielne sťahovacie plavky Florence Demisoft High

  Dvojdielne sťahovacie plavky Florence Demisoft High. Podprsenka perfektne podoprie prsia a lurexové prvky zaručene pritiahnu pozornosť. Vďaka unikátnemu systému..

  82.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Curves Fiji vystužené
  Dámske dvojdielne plavky Curves Fiji vystužené

  Dvojdielne plavky Curves Fiji s mäkko vystuženými košíčkami. Perfektne vytvarujú aj veľké prsia. Nižšie nohavičky nechajú opáliť bruško. Dámske..

  37 €
 • Horný diel dámskych plaviek Desirea vystužený
  Horný diel dámskych plaviek Desirea vystužený

  Horný diel plaviek Desirea s vystuženou podprsenkou a ľahkým Push-Up efektom, ktorý jemne nadvihne Vaše prsia a vytvorí plnší dekolt. Ramienka možno na..

  23 €
 • Dámske dvojdielne plavky Alicia vystužené
  Dámske dvojdielne plavky Alicia vystužené

  Originálne dvojdielne plavky Alicia vhodné aj pre dámy s plnšou postavou. Ľahko vystužené košíčky sú v T strihu, ktorý zaoblí Vaše prsia. Nohavičky..

  20.10 €
 • Dámske dvojdielne plavky Clara modré
  Dámske dvojdielne plavky Clara modré

  Objavte krásu kontrastu modrých farieb s dvojdielnymi plavkami Clara. Vystužené košíčky s ľahkým Push-Up efektom zdobia farebné vyšívané pásiky, ktoré..

  26.09 €


© 2021 Spodné prádlo pre ženy za super ceny: Kontakt