Informácie o prudukte:
Kategória: Dámske plavky
Dodavateľ:Volin
Cena:59.99 €

Dámske jednodielne plavky Margareta so skrytými košíčkami bez kostíc. Efektné riasenie so striebornými detailmi skryje drobné nedostatky postavy. Jednodielne plavky Rýchloschnúci materiál Skryté vystužené košíčky Bez kostíc Nohavičková časť klasického strihu Vytvorte si dokonalý plážový outfit!


 • Dámske jednodielne plavky Carmen bez kostíc
  Dámske jednodielne plavky Carmen bez kostíc

  Dámske jednodielne plavky Carmen so skrytými košíčkami bez kostíc. Efektné riasenie vpredu skryje drobné nedostatky postavy. Jednodielne plavky..

  57.99 €
 • Dámske jednodielne plavky Locarno
  Dámske jednodielne plavky Locarno

  Jednodielne plavky Locarno ovládol abstraktný vzor plný farieb. Nádherne vynikne v kontraste s opálenou pokožkou. Skryté a mäkko vystužené košíčky s..

  64 €
 • Dámske jednodielne plavky Jungle
  Dámske jednodielne plavky Jungle

  Dámske plavky Jungle vo výraznom exotickom dizajne zaujmú na prvý pohľad. Vystužené košíčky v T-strihu poskytnú poprsiu maximálnu oporu. Nohavičková..

  19.50 €
 • Dámske jednodielne plavky Fantasie Manila
  Dámske jednodielne plavky Fantasie Manila

  Túžite po netradičnom plavkovom outfite? Zvoľte jednodielne plavky Manila s módnym hadím vzorom. Nevystužené košíčky jemne objímu aj bujnejšie poprsie,..

  65.39 €
 • Dámske jednodielne plavky Sarah bez kostíc
  Dámske jednodielne plavky Sarah bez kostíc

  Jednodielne plavky Sarah s nápadným kvetovaným vzorom. Klasický strih so skrytými vystuženými košíčkami je veľmi pohodlný. Jednodielne plavky..

  48.29 €
 • Dámske jednodielne plavky Orbit
  Dámske jednodielne plavky Orbit

  Jednodielne plavky klasického strihu Orbit s exotickými vzormi. Vystužené košíčky a vyšší stred podržia aj väčšie poprsie. Efektné zriasenie v oblasti..

  59.99 €
 • Dámske jednodielne plavky Cardiff
  Dámske jednodielne plavky Cardiff

  Dámske jednodielne plavky Cardiff od španielskej značky Ysabel Mora. Mäkko vystužené košíčky prsia spevnia a klasické kostice im dajú pekný tvar. Predná..

  34.00 €
 • Dámske jednodielne plavky Jaguar
  Dámske jednodielne plavky Jaguar

  Jednodielne plavky Jaguar vo zvieracom dizajne ocenia ženy s plnšími tvarmi. Skryté vystužené košíčky vytvarujú vaše poprsie a poskytnú mu dostatočnú..

  32.00 €
 • Dámske dvojdielne plavky Judy blue
  Dámske dvojdielne plavky Judy blue

  Dámske elegantné dvojdielne plavky Judy blue ocenia dámy s plnším poprsím. Efektné riasenie na hornom aj spodnom diele zalichotí vašej postave. V krásnej..

  59.47 €
 • Dámske dvojdielne plavky Cara 01
  Dámske dvojdielne plavky Cara 01

  Osvedčená čierno-biela klasika v podaní dvojdielnych plaviek Cara 01. Mäkké vystužené košíčky zdobí trendy geometrický vzor. Výšku spodného dielu v..

  60.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Mona
  Dámske dvojdielne plavky Mona

  Pohodlné plavky Mona v minimalistickom prevedení ocenia predovšetkým dámy s plnším poprsím. Vystužené košíčky v T-strihu prsia perfektne podržia a..

  22.20 €
 • Dámske dvojdielne plavky Palm 02 nevyztužené
  Dámske dvojdielne plavky Palm 02 nevyztužené

  Dvojdielne plavky Palm II v sebe spájajú komfortný strih a letný palmový vzor. Nevystužené košíčky s podporným bočným dielom poskytnú perfektnú oporu..

  32.79 €
 • Dámske dvojdielne plavky Carlotta vystužené
  Dámske dvojdielne plavky Carlotta vystužené

  Trblietavé dvojdielne plavky Carlotta v mozaikovom vzore. Mäkko vystužené košíčky v T-strihu podržia vaše prsia a prirodzene ich vytvarujú. Spodný diel v..

  40.89 €
 • Dámske dvojdielne plavky Jaguar
  Dámske dvojdielne plavky Jaguar

  Dvojdielne plavky Jaguar v trendy zvieracom dizajne. Pohodlné košíčky v T-strihu poskytnú dostatočnú oporu aj väčšiemu poprsiu. Spodný diel vo vyššom..

  39.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Jungle
  Dámske dvojdielne plavky Jungle

  Doprajte krivkám exotiku v podaní dvojdielnych plaviek Jungle. Vystužené košíčky v T strihu podržia aj bujnejšie poprsie a krásne ho vytvarujú. Nohavičky..

  55.68 €
 • Dámske dvojdielne plavky Colombia
  Dámske dvojdielne plavky Colombia

  Dámske dvojdielne plavky Colombia v pestrom dizajne. Nevystužené košíčky s klasickými kosticami dodajú prsiam prirodzený pevnejší tvar. Horný diel..

  32.00 €
 • Dámske dvojdielne plavky Carlotta nevystužené
  Dámske dvojdielne plavky Carlotta nevystužené

  Oslňte na pláži aj na plavárni v trblietavých plavkách Carlotta. Nevystužené košíčky jemne obopnú aj väčšie poprsie, dodajú mu potrebnú oporu a..

  40.09 €


© 2021 Spodné prádlo pre ženy za super ceny: Kontakt