Informácie o prudukte:
Kategória: Dámske plavky
Dodavateľ:Dorina
Cena:40.99 €

Dámske jednodielne plavky Merida curves s exotickým nádychom. Skryté vystužené košíčky podržia aj plnšie poprsie. Predná časť podšitá pevným plavkovým materiálom, ktorý sformuje drobné nedokonalosti vašej postavy. Z recyklovaného materiálu, šetrného k prírode. Jednodielne plavky Vhodné aj pre veľké prsia Rýchloschnúci materiál Recyklovaný materiál Systém Tummy control – pre formovanie pásu a bruška Skryté vystužené košíčky Vyberateľné vypchávky Ramienka bez dĺžkovej regulácie Bez kostíc Nohavičková časť klasického strihu Vytvorte si dokonalý plážový outfit!


 • Dámske dvojdielne plavky Mistico
  Dámske dvojdielne plavky Mistico

  Elegantné dvojdielne plavky Mistico v decentnom prevedení s ozdobným zlatým prúžkom. Vystužené košíčky v pohodlnom T-strihu podržia aj plnšie poprsie a..

  43.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Cara protetické
  Dámske dvojdielne plavky Cara protetické

  Dámske dvojdielne plavky Cara s módnym geometrickým vzorom sú určené ženám po ablácii prsníka. Nevystužené košíčky ukrývajú vnútri kapsičku pre..

  54.68 €
 • Horný diel dámskych plaviek Debra
  Horný diel dámskych plaviek Debra

  Doprajte si pohodlný a pritom štýlový horný diel plaviek Debra z netradične vzorovaného talianskeho materiálu Carvico. Zaujímavý strih dodá plavkám šmrnc...

  22.50 €
 • Dámske jednodielne športové plavky Aquasport II
  Dámske jednodielne športové plavky Aquasport II

  Dámske jednodielne plavecké plavky so zapínaním na zips v zadnej časti.Jednodielne športové plavky Nevystužené košíčky Rýchloschnúci materiál Plavky >..

  50.99 €
 • Dámske športové jednodielne plavky Alex Martinica New
  Dámske športové jednodielne plavky Alex Martinica New

  Dámske jednodielne športové plavky Alex Martinica bez výstuže košíčkov. Vysoko odolné proti chlórovanej vode.Jednodielne športové plavky Vhodné aj pre..

  30.99 €
 • Dámske plavky Isabel II jednodielne
  Dámske plavky Isabel II jednodielne

  Športové jednodielne plavky Isabel podporia vaše plavecké výkony. S nohavičkovou časťou v boxerkovom strihu.Jednodielne športové plavky Rýchloschnúci..

  46.99 €
 • Dámske plavky Ivana I jednodielne
  Dámske plavky Ivana I jednodielne

  Dámske jednodielne plavky Ivana pre ženy, ktoré chodia radi plávať. S vyberateľnými vypchávkami.Jednodielne športové plavky Rýchloschnúci materiál..

  47.99 €
 • Dámske plavky Wenda I jednodielne
  Dámske plavky Wenda I jednodielne

  Jednodielne plavky Wenda pre ženy, ktoré radi chodia vo voľnom čase plávať. Vďaka športovému strihu perfektne sedia na tele a neobmedzujú v pohybe vo..

  26.99 €
 • Dámske plavky Wenda II jednodielne
  Dámske plavky Wenda II jednodielne

  Jednodielne plavky Wenda pre ženy, ktoré radi chodia vo voľnom čase plávať. Vďaka športovému strihu perfektne sedia na tele a neobmedzujú v pohybe vo..

  26.99 €
 • Dámske jednodielne plavky Antella I
  Dámske jednodielne plavky Antella I

  Jednodielne plavky Antella zalichotia ženám plných tvarov. Skryté vystužené košíčky ponúkajú prsiam dokonalý komfort, prevedenie bez kostíc nikde..

  72.99 €
 • Dámske jednodielne plavky Antella II
  Dámske jednodielne plavky Antella II

  V jednodielnych plavkách Antella budete hviezdou pláže. Skryté vystužené košíčky sú pohodlné aj pre ženy s plnším poprsím, prevedenie bez kostíc vás..

  72.99 €


© 2021 Spodné prádlo pre ženy za super ceny: Kontakt