Informácie o prudukte:
Kategória: Dámske plavky
Dodavateľ:Madora
Cena:59.99 €

Jednodielne plavky Xena v nadčasovom bodkovanom dizajne. Plavkovina je v oblasti košíčkov prekrížená a opticky lichotí poprsie. Jednodielne plavky Vhodné aj pre veľké prsia Rýchloschnúci materiál Vystužené košíčky Dĺžkovo nastaviteľné ramienka Klasické kostice Zadné zapínanie na kovovú plavkovú sponu Nohavičková časť klasického strihu Vytvorte si dokonalý plážový outfit!


 • Dámske jednodielne zoštíhľujúce plavky South Beach I
  Dámske jednodielne zoštíhľujúce plavky South Beach I

  Dámske jednodielne plavky South Beach I v najklasickejšej kombinácii čiernej a bielej. Plavky sú podšité zoštíhľujúcou formujúcou podšívkou, ktorá..

  31 €
 • Dámske jednodielne plavky Mia bez kostíc
  Dámske jednodielne plavky Mia bez kostíc

  Dámske jednodielne plavky Mia so skrytými košíčkami bez kostíc. Efektné riasenie v nadčasovej čierno-bielej skryje drobné nedostatky postavy. Jednodielne..

  63.99 €
 • Dámske jednodielne plavky Carmen bez kostíc
  Dámske jednodielne plavky Carmen bez kostíc

  Dámske jednodielne plavky Carmen so skrytými košíčkami bez kostíc. Efektné riasenie vpredu skryje drobné nedostatky postavy. Jednodielne plavky..

  57.99 €
 • Dámske jednodielne plavky Locarno
  Dámske jednodielne plavky Locarno

  Jednodielne plavky Locarno ovládol abstraktný vzor plný farieb. Nádherne vynikne v kontraste s opálenou pokožkou. Skryté a mäkko vystužené košíčky s..

  64 €
 • Dámske jednodielne plavky Cardiff
  Dámske jednodielne plavky Cardiff

  Dámske jednodielne plavky Cardiff od španielskej značky Ysabel Mora. Mäkko vystužené košíčky prsia spevnia a klasické kostice im dajú pekný tvar. Predná..

  34.00 €
 • Dámske dvojdielne plavky Bali
  Dámske dvojdielne plavky Bali

  Dámske dvojdielne plavky Bali sú vhodné aj pre plnšie poprsie. Vystužené košíčky v hornej časti zdobí kontrastný vzor. Obľúbený T-strih pozdvihne a..

  68.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Alette čierne
  Dámske dvojdielne plavky Alette čierne

  Dámske dvojdielne plavky Alette s rafinovaným strihom košíčkov. Ich vnútorná strana má na bokoch všité ľahké spevňujúce diely. Nohavičky sa dajú v..

  29.00 €
 • Dámske dvojdielne plavky Alette hnedé
  Dámske dvojdielne plavky Alette hnedé

  Dámske dvojdielne plavky Alette s rafinovaným strihom košíčkov. Ich vnútorná strana má na bokoch všité ľahké spevňujúce diely. Nohavičky sa dajú v..

  55.17 €
 • Dámske jednodielne plavky Jaguar
  Dámske jednodielne plavky Jaguar

  Jednodielne plavky Jaguar vo zvieracom dizajne ocenia ženy s plnšími tvarmi. Skryté vystužené košíčky vytvarujú vaše poprsie a poskytnú mu dostatočnú..

  32.00 €
 • Dámske dvojdielne plavky Judy blue
  Dámske dvojdielne plavky Judy blue

  Dámske elegantné dvojdielne plavky Judy blue ocenia dámy s plnším poprsím. Efektné riasenie na hornom aj spodnom diele zalichotí vašej postave. V krásnej..

  59.47 €
 • Dámske dvojdielne plavky Palm 02 nevyztužené
  Dámske dvojdielne plavky Palm 02 nevyztužené

  Dvojdielne plavky Palm II v sebe spájajú komfortný strih a letný palmový vzor. Nevystužené košíčky s podporným bočným dielom poskytnú perfektnú oporu..

  32.79 €
 • Dámske dvojdielne plavky Carlotta vystužené
  Dámske dvojdielne plavky Carlotta vystužené

  Trblietavé dvojdielne plavky Carlotta v mozaikovom vzore. Mäkko vystužené košíčky v T-strihu podržia vaše prsia a prirodzene ich vytvarujú. Spodný diel v..

  40.89 €
 • Dámske dvojdielne plavky Jaguar
  Dámske dvojdielne plavky Jaguar

  Dvojdielne plavky Jaguar v trendy zvieracom dizajne. Pohodlné košíčky v T-strihu poskytnú dostatočnú oporu aj väčšiemu poprsiu. Spodný diel vo vyššom..

  39.98 €


© 2021 Spodné prádlo pre ženy za super ceny: Kontakt