Informácie o prudukte:
Kategória: Dámska
Dodavateľ:Avalingerie
Cena:11.40 €

Horný diel plaviek Lissa s nadčasovými bielymi bodkami. Podprsenka v komfortnom T-strihu krásne sadne a je vhodná pre ženy s plnším poprsím.Vhodné pre veľké prsia Rýchloschnúci materiál Vystužené košíčky S pribúdajúcou veľkosťou podprsenky sa ramienka rozširujú Klasické kostice Zadné zapínanie na kovovú plavkovú sponuVytvorte si dokonalý plážový outfit! Plavky > Dámska > Dvojdielne plavky | Plavky > Dámska


 • Horný diel dámskych plaviek Malia
  Horný diel dámskych plaviek Malia

  Dvojdielne plavky Malia s bohatým kvetinovým vzorom. Podprsenka s nevystuženými košíčkami a širokými ramienkami Vám poskytne pohodlie a Vašim prsiam..

  13.50 €
 • Horný diel dámskych plaviek Marlen
  Horný diel dámskych plaviek Marlen

  Horný diel dámskych plaviek Marlen pre milovníčky minimalizmu. Komfortné košíčky so strihom do tvaru písmena T poskytnú oporu aj väčším prsiam. Vhodný..

  12.00 €
 • Horný diel dámskych plaviek Nelly
  Horný diel dámskych plaviek Nelly

  Luxusný horný diel plaviek Nelly s rafinovanými detailmi. Vystužené košíčky sú posiate drobnými korálikmi, zaväzovacie ramienka tvoria splietané..

  33.00 €
 • Horný diel dámskych plaviek Bibi bez kostíc
  Horný diel dámskych plaviek Bibi bez kostíc

  Originálny horný diel plaviek Bibi v jednofarebnom prevedení. Vrchný diel s netradične riešeným chrbtom a zapínaním.Dámske dvojdielne plavky Skryté..

  18.59 €
 • Horný diel dámskych plaviek Filao 01 vystužený
  Horný diel dámskych plaviek Filao 01 vystužený

  Horný diel plaviek Filao I v olivovo zelenej so zlatými aplikáciami. Vystužená podprsenka skvele sadne aj väčšiemu poprsiu a poskytne mu potrebnú..

  20.39 €
 • Horný diel dámskych plaviek Venice Navy
  Horný diel dámskych plaviek Venice Navy

  Horný diel s vyberateľnými vypchávkami sa oblieka cez hlavu. Plavky boli navrhnuté špeciálne pre Astratex.Rýchloschnúci materiál Nevystužené košíčky..

  10.40 €
 • Dámske dvojdielne plavky Borneo Blue
  Dámske dvojdielne plavky Borneo Blue

  V dvojdielnych plavkách Borneo Blue upútate na prvý pohľad. Efektne strihaný horný diel zalichotí plnšiemu dekoltu, nevystužené košíčky dodajú..

  52.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Borneo Fuchsia
  Dámske dvojdielne plavky Borneo Fuchsia

  V dvojdielnych plavkách Borneo Fuchsia upútate na prvý pohľad. Efektne strihaný horný diel zalichotí plnšiemu dekoltu, nevystužené košíčky dodajú..

  52.98 €
 • Spodný diel plaviek Borneo Blue
  Spodný diel plaviek Borneo Blue

  Spodný diel plaviek Borneo Blue v pohodlnom klasickom strihu. Jednoduché prevedenie ozvláštňuje neónový prúžok na prednej strane.Spodný diel plaviek..

  22.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Emmi
  Dámske dvojdielne plavky Emmi

  V dvojdielnych plavkách Plan Lycra Orange TSG upútate pozornosť. Podprsenka s ľahko vystuženými košíčkami dokonale vytvaruje aj väčšie poprsie, vyšší..

  60.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Kate
  Dámske dvojdielne plavky Kate

  Dvojdielne plavky Kate pre minimalisticky založené ženy. Ľahko vystužené košíčky nádherne vytvarujú aj mäkšie prsia, klasické kostice im dodajú..

  62.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Luise
  Dámske dvojdielne plavky Luise

  Dvojdielne plavky Luise boli stvorené pre ženy, ktoré sa neboja vynikať. Ľahko vystužené košíčky sú strihané do tvaru T, ktorý prsia pozdvihne a krásne..

  60.98 €
 • Spodný diel plaviek Emmi
  Spodný diel plaviek Emmi

  Spodný diel plaviek Emmi v obľúbenom klasickom strihu s reguláciou výšky na bokoch. Jednofarebné prevedenie ozvláštňujú šnúrky na bokoch v neónovej..

  23.99 €
 • Spodný diel plaviek Kate
  Spodný diel plaviek Kate

  Spodný diel plaviek Kate v klasickom strihu so sťahovacími šnúrkami na bokoch. Jednofarebné prevedenie naviac ľahko s čímkoľvek skombinujete.Spodný diel..

  24.99 €
 • Spodný diel plaviek Luise
  Spodný diel plaviek Luise

  Spodný diel plaviek Plain Lycra Green v obľúbenom klasickom strihu s reguláciou výšky na bokoch. Jednofarebné prevedenie ozvláštňujú šnúrky na bokoch v..

  23.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Emma Orange
  Dámske dvojdielne plavky Emma Orange

  Dámske dvojdielne plavky Emma Orange vsádzajú na kontrastnú kombináciu neónových farieb s okúzľujúcim odtieňom modrej. Horný diel ponúka pohodlný strih s..

  66.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Emma Pink
  Dámske dvojdielne plavky Emma Pink

  Dámske dvojdielne plavky Emma Pink vsadia na kontrastnú kombináciu neónových farieb s tmavým odtieňom modrej. Horný diel ponúka pohodlný strih s..

  66.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Chloe Grape
  Dámske dvojdielne plavky Chloe Grape

  Dámske dvojdielne plavky Chloe Grape vás okúzlia pohodlným prevedením aj módnym bordó odtieňom. Nevystužené košíčky ponúkajú vďaka mäkko vystuženému..

  60.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Safari khaki
  Dámske dvojdielne plavky Safari khaki

  Dámske dvojdielne plavky Safari spĺňajú nároky, ktoré si žiada plné poprsie. Mäkko vystužené košíčky strihané do tvaru T, ktorý prsia pozdvihne a dodá..

  73.98 €


© 2021 Spodné prádlo pre ženy za super ceny: Kontakt