Informácie o prudukte:
Kategória: Dámska
Dodavateľ:Orhideja Lingerie
Cena:9.60 €

Nechajte vyniknúť opálené telo v hornom diele tyrkysových plaviek Tammara. Košíčky so všitou Push-Up výstužou vymodelujú zvodný dekolt. Ramienka sa dajú na zadnej strane odopnúť a prekrížiť. Rýchloschnúci materiál LYCRA® XTRA LIFE™ Carvico Darwin – materiál odolný voči chlóru, s UV ochranou (UPF 50 +) Vystužené košíčky Push-Up vypchávky Ramienka odopínateľné iba na zadnej strane Klasické kostice Zadné zapínanie na kovovú plavkovú sponu Vytvorte si dokonalý plážový outfit! Plavky > Dámska > Dvojdielne plavky | Plavky > Dámska


 • Horný diel dámskych plaviek Wrapsody
  Horný diel dámskych plaviek Wrapsody

  Extravagantný horný diel plaviek Wrapsody s variabilným zaväzovaním. Perfektne tvarované vystužené košíčky spoľahlivo držia aj bez použitia ramienok...

  26.80 €
 • Spodný diel plaviek Dots IV
  Spodný diel plaviek Dots IV

  Spodný diel dvojdielnych plaviek Dots IV.Vytvorte si dokonalý plážový outfit! Plavky > Dámska > Dvojdielne plavky..

  5.40 €
 • Horný diel dámskych plaviek Bibi bez kostíc
  Horný diel dámskych plaviek Bibi bez kostíc

  Originálny horný diel plaviek Bibi v jednofarebnom prevedení. Vrchný diel s netradične riešeným chrbtom a zapínaním.Dámske dvojdielne plavky Skryté..

  18.59 €
 • Horný diel dámskych plaviek Filao 01 vystužený
  Horný diel dámskych plaviek Filao 01 vystužený

  Horný diel plaviek Filao I v olivovo zelenej so zlatými aplikáciami. Vystužená podprsenka skvele sadne aj väčšiemu poprsiu a poskytne mu potrebnú..

  20.39 €
 • Horný diel dámskych plaviek Venice Navy
  Horný diel dámskych plaviek Venice Navy

  Horný diel s vyberateľnými vypchávkami sa oblieka cez hlavu. Plavky boli navrhnuté špeciálne pre Astratex.Rýchloschnúci materiál Nevystužené košíčky..

  10.40 €
 • Dámske dvojdielne plavky Borneo Blue
  Dámske dvojdielne plavky Borneo Blue

  V dvojdielnych plavkách Borneo Blue upútate na prvý pohľad. Efektne strihaný horný diel zalichotí plnšiemu dekoltu, nevystužené košíčky dodajú..

  52.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Borneo Fuchsia
  Dámske dvojdielne plavky Borneo Fuchsia

  V dvojdielnych plavkách Borneo Fuchsia upútate na prvý pohľad. Efektne strihaný horný diel zalichotí plnšiemu dekoltu, nevystužené košíčky dodajú..

  52.98 €
 • Spodný diel plaviek Borneo Blue
  Spodný diel plaviek Borneo Blue

  Spodný diel plaviek Borneo Blue v pohodlnom klasickom strihu. Jednoduché prevedenie ozvláštňuje neónový prúžok na prednej strane.Spodný diel plaviek..

  22.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Emmi
  Dámske dvojdielne plavky Emmi

  V dvojdielnych plavkách Plan Lycra Orange TSG upútate pozornosť. Podprsenka s ľahko vystuženými košíčkami dokonale vytvaruje aj väčšie poprsie, vyšší..

  60.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Kate
  Dámske dvojdielne plavky Kate

  Dvojdielne plavky Kate pre minimalisticky založené ženy. Ľahko vystužené košíčky nádherne vytvarujú aj mäkšie prsia, klasické kostice im dodajú..

  62.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Luise
  Dámske dvojdielne plavky Luise

  Dvojdielne plavky Luise boli stvorené pre ženy, ktoré sa neboja vynikať. Ľahko vystužené košíčky sú strihané do tvaru T, ktorý prsia pozdvihne a krásne..

  60.98 €
 • Spodný diel plaviek Emmi
  Spodný diel plaviek Emmi

  Spodný diel plaviek Emmi v obľúbenom klasickom strihu s reguláciou výšky na bokoch. Jednofarebné prevedenie ozvláštňujú šnúrky na bokoch v neónovej..

  23.99 €
 • Spodný diel plaviek Kate
  Spodný diel plaviek Kate

  Spodný diel plaviek Kate v klasickom strihu so sťahovacími šnúrkami na bokoch. Jednofarebné prevedenie naviac ľahko s čímkoľvek skombinujete.Spodný diel..

  24.99 €
 • Spodný diel plaviek Luise
  Spodný diel plaviek Luise

  Spodný diel plaviek Plain Lycra Green v obľúbenom klasickom strihu s reguláciou výšky na bokoch. Jednofarebné prevedenie ozvláštňujú šnúrky na bokoch v..

  23.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Emma Orange
  Dámske dvojdielne plavky Emma Orange

  Dámske dvojdielne plavky Emma Orange vsádzajú na kontrastnú kombináciu neónových farieb s okúzľujúcim odtieňom modrej. Horný diel ponúka pohodlný strih s..

  66.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Emma Pink
  Dámske dvojdielne plavky Emma Pink

  Dámske dvojdielne plavky Emma Pink vsadia na kontrastnú kombináciu neónových farieb s tmavým odtieňom modrej. Horný diel ponúka pohodlný strih s..

  66.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Hibiscus I
  Dámske dvojdielne plavky Hibiscus I

  Dámske dvojdielne plavky, ktoré poskytnú plným tvarom všetko potrebné, sa volajú Hibiscus. Mäkko vystužené košíčky v obľúbenom T-strihu dopĺňajú..

  67.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Chloe Black
  Dámske dvojdielne plavky Chloe Black

  Elegantné dvojdielne plavky Chloe Black boli stvorené pre pohodlie plných tvarov. Nevystužené košíčky v sebe ukrývajú mäkko vystužený podporný bočný..

  63.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Chloe Grape
  Dámske dvojdielne plavky Chloe Grape

  Dámske dvojdielne plavky Chloe Grape vás okúzlia pohodlným prevedením aj módnym bordó odtieňom. Nevystužené košíčky ponúkajú vďaka mäkko vystuženému..

  60.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Safari khaki
  Dámske dvojdielne plavky Safari khaki

  Dámske dvojdielne plavky Safari spĺňajú nároky, ktoré si žiada plné poprsie. Mäkko vystužené košíčky strihané do tvaru T, ktorý prsia pozdvihne a dodá..

  73.98 €
 • Spodný diel plaviek Emma Orange
  Spodný diel plaviek Emma Orange

  Spodnému dielu plaviek Emma Pink dominujú neónové farby. Ľahko ho skombinujete s akýmkoľvek horným dielom a vďaka pohodlnému klasickému strihu sa vám budú..

  25.99 €
 • Spodný diel plaviek Hibiscus I
  Spodný diel plaviek Hibiscus I

  Spodný diel plaviek Hibiscus zalichotí ženám plných tvarov. Vysoký strih nohavičiek pomôže zakryť problematické partie v oblasti pásu, bokov a bruška. Na..

  27.99 €
 • Spodný diel plaviek Chloe Black
  Spodný diel plaviek Chloe Black

  Spodný diel plaviek Chloe Black kombinuje obľúbený klasický strih a praktické jednofarebné prevedenie. Široký pás pomôže zakryť problematické partie..

  25.99 €
 • Spodný diel plaviek Chloe Grape
  Spodný diel plaviek Chloe Grape

  Spodný diel plaviek Chloe Grape v módnej bordó farbe. Klasické vyššie nohavičky sú nielen príjemné na nosenie ale aj vďaka širokému pásu tiež veľmi..

  24.99 €


© 2021 Spodné prádlo pre ženy za super ceny: Kontakt