Informácie o prudukte:
Kategória: Prestieradlá
Dodavateľ:Darymex
Cena:26.09 €

Luxusné prestieradlo z bavlneného saténu Vás uchváti svojou jemnosťou a hebkosťou. Prestieradlá sú vhodným doplnkom k obliečkam z bavlneného saténu Prestieradlo má všitú gumu v tuneli, ktorá Vám zaručí, že prestieradlo bude perfektne sedieť na matraci Je vyrobené zo 100% bavlny Prispôsobí sa matracu vysokému až 20 cm Bývanie > Prestieradlá > Saténové prestieradlá > Prestieradlá napínacie | Bývanie > Prestieradlá > Saténové prestieradlá


 • Prestieradlo bez gumy biele
  Prestieradlo bez gumy biele

  Praktické jednofarebné prestieradlo z čistej bavlny. Je vyrobené zo 100 % pevnejšej bavlny Ušité ako plachta Vhodné aj do sauny Bývanie > Prestieradlá >..

  9.59 €
 • Nepriepustné napínacie froté prestieradlo biele
  Nepriepustné napínacie froté prestieradlo biele

  Priedušné a vodoodolné prestieradlo v napínacom variante. S povrchovou froté úpravou! Vonkajšia froté vrstva je vyrobená v kombinácii s bavlnou, zvnútra je..

  18.69 €
 • Nepriepustné napínacie jersey prestieradlo biela
  Nepriepustné napínacie jersey prestieradlo biela

  Priedušné a vodoodolné prestieradlo v napínacom variante. S povrchovou jersey úpravou! Vonkajšia jersey vrstva je vyrobená zo 100% bavlny, zvnútra je..

  20.89 €
 • Spojka na prestieradlo
  Spojka na prestieradlo

  Napínacia spojka pre dokonalé upevnenie prestieradla na matraci. Zamedzí nežiaducemu hrnutiu! Možno použiť na napnutie prestieradla uprostred alebo v rohoch..

  4.58 €
 • Nepriepustné prestieradlo biele
  Nepriepustné prestieradlo biele

  Priedušné a vodoodolné prestieradlo do detskej postieľky. S povrchovou froté úpravou! Vonkajšia froté vrstva je vyrobená v kombinácii s bavlnou, zvnútra je..

  10.79 €
 • Nerezová fľaša Dottie Spot 350 ml
  Nerezová fľaša Dottie Spot 350 ml

  Dizajnová fľaša Dottie Spot vám pomôže s dodržiavaním pitného režimu v lete aj v zime. Z ľahkej nerezovej ocele, vďaka ktorej je príjemná do ruky. ..

  15.99 €
 • Nerezová fľaša Florence Floral 350 ml
  Nerezová fľaša Florence Floral 350 ml

  Dizajnová fľaša Florence Floral vám pomôže s dodržiavaním pitného režimu v lete aj v zime. Z ľahkej nerezovej ocele, vďaka ktorej je príjemná do ruky. ..

  15.99 €
 • Nerezová fľaška Black Rubber 500 ml
  Nerezová fľaška Black Rubber 500 ml

  S dizajnovou fľaškou Black Rubber bude dodržiavanie pitného režimu hračkou. Fľaška je vyrobená z ľahkej nerezovej ocele, ktorá udrží nápoj v požadovanej..

  23.99 €
 • Nerezová fľaška Fernery 500 ml
  Nerezová fľaška Fernery 500 ml

  S dizajnovou fľaškou Fernery bude dodržiavanie pitného režimu hračkou. Fľaška je vyrobená z ľahkej nerezovej ocele, ktorá udrží nápoj v požadovanej..

  23.99 €
 • Nerezová fľaška Tie Dye 500 ml
  Nerezová fľaška Tie Dye 500 ml

  S dizajnovou fľaškou Tie Dye bude dodržiavanie pitného režimu hračkou. Fľaška je vyrobená z ľahkej nerezovej ocele, ktorá udrží nápoj v požadovanej..

  23.99 €
 • Notes Essenza Home Filou hnedý
  Notes Essenza Home Filou hnedý

  Máte veľa nápadov, myšlienok a postrehov? Zaznamenajte si ich do štýlového notesu od holandskej značky Essenza. V očarujúcom kvetinovom dizajne. Pevné..

  11.99 €
 • Notes Essenza Home Igone farebný
  Notes Essenza Home Igone farebný

  Máte veľa nápadov, myšlienok a postrehov? Zaznamenajte si ich do štýlového notesu od holandskej značky Essenza. Pevné papierové dosky Vnútri linajkový..

  11.99 €
 • Notes Essenza Home Rosalee horčicový
  Notes Essenza Home Rosalee horčicový

  Máte veľa nápadov, myšlienok a postrehov? Zaznamenajte si ich do štýlového notesu Rosalee od holandskej značky Essenza. V očarujúcom kvetinovom dizajne. ..

  11.99 €
 • Obal na oblek a šaty Urban
  Obal na oblek a šaty Urban

  V cestovnom obale Urban sa váš outfit len tak nepokrčí. So zapínaním na zips a otvorom pre ramienko. V jednoduchom tmavom prevedení so zapínaním na zips Obal..

  6.29 €
 • Obal na oblek či šaty čierny small
  Obal na oblek či šaty čierny small

  V praktickom obale sa váš outfit len tak nepokrčí. V elegantnej čiernej farbe so zapínaním na zips. V čiernom prevedení S otvorom na háčik Bývanie >..

  5.89 €
 • Obal na šaty alebo oblek krátky
  Obal na šaty alebo oblek krátky

  V praktickom obale sa váš outfit len tak nepokrčí a naviac bude chránený pred prachom. Vďaka zipsu po celej dĺžke do neho jednoducho uložíte oblek alebo..

  6.29 €
 • Obal na šaty Madison dlhý
  Obal na šaty Madison dlhý

  V dlhom textilnom obale Madison sa váš outfit len tak nepokrčí. V štýlovom ornamentálnom vzore. Béžový podklad zdobí plošný ornamentálny vzor Z..

  10.99 €
 • Obliečka na detský vankúšik Minnie
  Obliečka na detský vankúšik Minnie

  Štýlová bavlnená obliečka na vankúšik s Disneyho motívom myšky Minnie. Ideálny doplnok do izbičky malej slečny. Ružový podklad s motívom Minnie je na..

  3.99 €
 • Obliečka na vankúš Tina
  Obliečka na vankúš Tina

  Luxusná atlasová obliečka na vankúš z hebkého bavlneného saténu. Ideálny doplnok nielen do Vašej spálne v anjelsky bielej farbe! Obliečka má z oboch..

  5.89 €
 • Obliečka na vankúš Tina 50x70
  Obliečka na vankúš Tina 50x70

  Luxusná atlasová obliečka na vankúš z hebkého bavlneného saténu. Ideálny doplnok nielen do Vašej spálne v anjelsky bielej farbe! Obliečka má z oboch..

  10.99 €
 • Obliečka na vankúšik béžová
  Obliečka na vankúšik béžová

  Obliečka na dekoračný vankúšik je nenahraditeľným doplnkom vášho interiéru. Je ušitá z príjemného bavlneného saténu v praktickom jednofarebnom dizajne...

  6.29 €
 • Obliečka na vankúšik biela
  Obliečka na vankúšik biela

  Obliečka na dekoračný vankúšik je nenahraditeľným doplnkom vášho interiéru. Je ušitá z príjemného bavlneného saténu v praktickom jednofarebnom dizajne...

  6.29 €
 • Obliečka na vankúšik červená
  Obliečka na vankúšik červená

  Obliečka na dekoračný vankúšik je nenahraditeľným doplnkom vášho interiéru. Je ušitá z príjemného bavlneného saténu v praktickom jednofarebnom dizajne...

  6.29 €


© 2021 Spodné prádlo pre ženy za super ceny: Kontakt