Informácie o prudukte:
Kategória: Kalhotky
Dodavateľ:Gatta
Cena:9.99 €

Bezšvové brazilky v telovej farbe s lepenými švami b> značky Gatta budú skvelé pod splývavé alebo transparentnejší oblečenie a navyše vykúzli sexy zadoček b>.Pod hladké oblečenie odporúčame tiež spodničky.


 • Nohavičky TRIOLA 34731
  Nohavičky TRIOLA 34731

  Brazilky TRIOLA sú ideálnou voľbou pre každú veľkosť. V nohavičkách majú namiesto gúm légy, a preto sa pod priliehavým oblečením nerysujú, dokonale sa..

  23.99 €
 • Nohavičky TRIOLA 34795
  Nohavičky TRIOLA 34795

  Sexi brazilky TRIOLA milo prekvapia. Celý zadný diel je z luxusnej čipky s lesklým efektom, ktorá obtiahne pozadie. Nohavičky sú ideálne pod priliehavé..

  23.99 €
 • Nohavičky Sloggi Zero Feel EX
  Nohavičky Sloggi Zero Feel EX

  Hladké bezšvové nohavičky Sloggi ZERO Feel poskytujú pohodlie počas celého dňa. Majú brazílsky strih a vďaka elastickému vysoko kvalitnému materiálu sa..

  19.99 €
 • Nohavičky brazílskej Julimex
  Nohavičky brazílskej Julimex

  Čipkované brazilky Julimex sú zaujímavé vďaka zadnému celokrajkovému dielu , predné je hladký z praktického hľadiska. Ako celok pôsobí magickým dojmom...

  9.99 €
 • Nohavičky brazílske Kiss Julimex
  Nohavičky brazílske Kiss Julimex

  Čipkované brazilky Kiss Julimex majú lepené laser cut ploché okraje, takže sa nič pod oblečením nerysuje. Kombinácia s romantickou krajkou a sexi mašlička..

  12.99 €
 • Sada brazílskych nohavičiek Sloggi 247 Weekend
  Sada brazílskych nohavičiek Sloggi 247 Weekend

  Praktické a výhodné balenie brazílskych nohavičiek Sloggi 24/7 obsahuje tri kusy bielizne v lákavých tónoch. Nohavičky sú vyrobené z mäkkej bavlny z..

  19.99 €
 • Nohavičky s potlačou Brasil Julimex
  Nohavičky s potlačou Brasil Julimex

  Hladké bezešvé nohavice Julimex majú sexy brazílsky strih a svž potisk. Kalhotky majú lepené švy, takže sa nebudú nijak rýsovať pod oblečením...

  9.99 €
 • Nohavičky Brazil Julimex
  Nohavičky Brazil Julimex

  Nohavičky Brazil Julimex sú hladké, bezšvové prádlo v obľúbenom sexi brazílskom strihu. Sú veľmi univerzálne, užijete ich pod každý outfit a pri každej..

  9.99 €
 • Kalhotky Triola 34832
  Kalhotky Triola 34832

  Kalhotky brazilky z kolekce Ametyst vám učarují jak svou krásou, tak i pohodlností! V klínové části brazilek je našita bavlna a kraje jsou zdobeny jemnou..

  15.99 €
 • Nohavičky Gatta BAH106H3
  Nohavičky Gatta BAH106H3

  Klasická čierna brazílska Gatta má čipku na bruchu. Chrbát je hladký, dokonale tvaruje pozadie a predlžuje nohy. Nohavičky sú v neutrálnej čiernej farbe, a..

  12.99 €


© 2023 Spodné prádlo pre ženy za super ceny: Kontakt