Informácie o prudukte:
Kategória: Tehotenská a materská bielizeň
Dodavateľ:Canpol
Cena:6.09 €

Špeciálne materské nohavičky pre maximálne pohodlie po pôrode. Sú vyrobené z extra pružnej nylonovej sieťoviny, ktorá sa prispôsobí Vášmu telu a zároveň bezpečne udrží popôrodnú vložku. Dajú sa použiť opakovane a po vypraní rýchlo uschnú. Materské nohavičky


 • Materská, dojčiaca košieľka Dorota modrá
  Materská, dojčiaca košieľka Dorota modrá

  Pohodlná materská košieľka z príjemného bavlneného úpletu, v nebesky modrej farbe. Vďaka jednoduchému odhrňovaniu v oblasti pŕs je nočné dojčenie..

  26.99 €
 • Materská, dojčiaca košieľka Dorota mätová
  Materská, dojčiaca košieľka Dorota mätová

  Pohodlná materská košieľka z príjemného bavlneného úpletu, v sviežej mätovej farbe. Vďaka jednoduchému odhrňovaniu v oblasti pŕs je nočné dojčenie..

  26.99 €
 • Materská, dojčiaca košieľka Dorota ružová
  Materská, dojčiaca košieľka Dorota ružová

  Pohodlná materská košieľka z príjemného bavlneného úpletu, v jemnej ružovej farbe. Vďaka jednoduchému odhrňovaniu v oblasti pŕs je nočné dojčenie..

  26.99 €
 • Matreská, dojčiaca košieľka Noemi
  Matreská, dojčiaca košieľka Noemi

  Materská košieľka, ktorú si vďaka premyslenému strihu užijete po celú dobu tehotenstva aj dojčenia. Predná časť poskytuje pohodlie pre rastúce bruško,..

  47.99 €
 • Materská, dojčiaca košieľka Noemi II
  Materská, dojčiaca košieľka Noemi II

  Komfortná materská košieľka vhodná na obdobie tehotenstva aj dojčenia. Praktické odhŕňanie v oblasti pŕs zaistí okamžitý prístup k prsiam počas..

  36.54 €
 • Materská, dojčiaca bambusová košieľka Nicolette
  Materská, dojčiaca bambusová košieľka Nicolette

  Dojčiaca nočná košieľka z príjemného bambusového vlákna, v praktickom a pohodlnom strihu. Bambusové vlákno je výnimočne jemné, priedušné a s..

  30.99 €
 • Materská, dojčiaca košieľka Best Mom Pink
  Materská, dojčiaca košieľka Best Mom Pink

  Dojčiaca košieľka s dômyselnými zipsami pre jednoduchšie dojčenie! Košeľa je vyrobená zo 100% kvalitnej mäkkej bavlny Okrúhly výstrih a krátke rukávy..

  30.99 €
 • Materská, dojčiaca košieľka Madeleine
  Materská, dojčiaca košieľka Madeleine

  Dojčiaca nočná košieľka Madeleine z príjemného úpletu, na prsiach zdobená čipkou a kontrastným kvetinovým motívom. S odopínateľnými košíčkami,..

  43.99 €
 • Župan Wendy
  Župan Wendy

  Pohodlný dámsky župan Wendy zo splývavého úpletu ocenia nielen nastávajúce mamičky. V zemitom odtieni, s manžetami zdobenými kvetinovým motívom a..

  39.99 €
 • Materská, dojčiaca košieľka Helen
  Materská, dojčiaca košieľka Helen

  Dojčiaca nočná košieľka Helen z príjemného úpletu, na prsiach zdobená čipkou a kontrastným kvetinovým motívom. S odopínateľnými košíčkami, ktoré..

  40.99 €
 • Materská, dojčiaca košieľka Dorine
  Materská, dojčiaca košieľka Dorine

  Dojčiaca košieľka Dorine v elegantnej čiernej, s čipkovanými detailmi. Vďaka výstrihu do V s možnosťou odhrnutia do strán môžete pohodlne nadojčiť svoje..

  42.99 €
 • Materská, dojčiaca košieľka Rubie
  Materská, dojčiaca košieľka Rubie

  Dojčiaca košieľka Rubie v elegantnej čiernej, s nežnou čipkou na prsiach. Košíčky sa dajú ľahko odopnúť pohybom jednej ruky. Materská nočná košeľa..

  41.99 €
 • Materská, dojčiaca košieľka Sharon
  Materská, dojčiaca košieľka Sharon

  Pohodlná a elegantná materská košieľka s jemnou čipkou. Buďte elegantná aj počas tehotenstva a dojčenia. Košieľka je vyrobená z príjemného úpletu z..

  38.99 €
 • Materská, dojčiaca košieľka Holly
  Materská, dojčiaca košieľka Holly

  Prežite obdobie materstva v príjemnej dojčiace košieľke. Elegantný vzhľad jej prepožičiava čipka s jemnou kvetinovou kresbou, pohodlie zaistí hebký..

  31.99 €
 • Materská dojčiaca košieľka Janette
  Materská dojčiaca košieľka Janette

  Praktická nočná košieľka vhodná v období materstva a dojčenia. Nevystužené košíčky odopnete ľahko jednou rukou. Komfortný strih a kvalitný úplet sa..

  39.99 €
 • Materská dojčiaca košieľka Jane
  Materská dojčiaca košieľka Jane

  Praktická nočná košieľka vhodná v období materstva a dojčenia. Balónový strih je pohodlný a vďaka širokému lemu v spodnej časti sedí, ako má. Vrchný..

  31.19 €
 • Materská dojčiaca košieľka Vera
  Materská dojčiaca košieľka Vera

  Dojčiaca nočná košieľka Vera z príjemného úpletu, na prsiach zdobená kontrastným kvetinovým motívom. Košíčky sa dajú ľahko odopnúť jednou rukou. ..

  31.99 €
 • Materská dojčiaca košieľka Honey
  Materská dojčiaca košieľka Honey

  Materská dojčiaca košieľka Honey s rozopínaním na patenty. Vďaka 100% bavlne je veľmi príjemná a vhodná pre zdravé spanie. Materská nočná košeľa..

  28.99 €
 • Materská dojčiaca košieľka Naira
  Materská dojčiaca košieľka Naira

  Luxusná nočná košieľka Naira je ušitá z viskózovej tkaniny. Nádherne splýva a je veľmi príjemná na tele. Má všetky výhody prírodného materiálu. ..

  30 €


© 2021 Spodné prádlo pre ženy za super ceny: Kontakt