Informácie o prudukte:
Kategória: Nohavičky - výpredaj
Dodavateľ:Freya
Cena:13.50 €

Klasické nohavičky v pastelovo zelenej farbe. Nohavičky sú z mikrovlákna, ktoré dopĺňa pružná čipka, ktorá je v prednej časti zosilnená jemnou sieťovinou Zadná strana je hladká, bez pevného zakončenia, vďaka ktorému sa nohavičky nepreznačujú cez oblečenie V páse komfortné elastické zakončenie Lemy nohavičiek sú v prednej časti pružné Oblasť rozkroku je podšitá bavlnou


 • Dámske sťahovacie nohavičky Relaxa
  Dámske sťahovacie nohavičky Relaxa

  Sťahovacie nohavičky v netradičnom prevedení. Zosilnené mikrovlákno ľahko sformuje Vaše bruško. Dlhšie nohavičky z pružnej sieťoviny sú bez lemov a..

  15.39 €
 • Nohavičky Kassidy klasické
  Nohavičky Kassidy klasické

  Klasické nohavičky Kassidy zdobené lesklou čipkou. Sú z jemného mikrovlákna, zadná strana je hladká Obvod pása je z jemnej čipky Lemy nohavičiek a pás..

  9.09 €
 • Nohavičky Caltha klasické
  Nohavičky Caltha klasické

  Klasické nohavičky s priesvitnými vyšívanými detailmi. Nohavičky sú vpredu z príjemného mikrovlákna a vyšívaného tylu Zadná časť je z jemného..

  9.79 €
 • Sťahovacie nohavičky Ela - čipkované
  Sťahovacie nohavičky Ela - čipkované

  Sťahujúce nohavičky Ela zdobené čipkou sú dôkazom toho, že aj formujúca bielizeň môže byť elegantná. So stredným stupňom stiahnutia a zosilnenou..

  11.99 €
 • Bezšvové antibakteriálne nohavičky Hanna 623
  Bezšvové antibakteriálne nohavičky Hanna 623

  Pohodlné nohavičky Hanna v klasickom strihu. Materiál s antibakteriálnou úpravou bude hýčkať Vašu pokožku a starať o zdravie intímnych partií. Klasické..

  7.89 €
 • Sťahovacie nohavičky 50041 bezšvové
  Sťahovacie nohavičky 50041 bezšvové

  Bezšvové sťahovacie nohavičky, ktoré sformujú Vašu figúru. Zvýšený pás je z vnútornej strany opatrený silikónovými pásky zabraňujúce zhrňovanie...

  31 €
 • Sťahovacie nohavičky Iga
  Sťahovacie nohavičky Iga

  Praktické sťahovacie nohavičky Vám pomôžu k vysnívanej postave. Pružný materiál jemne stiahne bruško, pás a boky. Spodná bavlnená časť zaručí..

  13.99 €
 • Nohavičky Hanna 654
  Nohavičky Hanna 654

  Jednofarebné bavlnené nohavičky sú klasikou dámskych bielizníkov. Sú príjemné na nosenie a vďaka bezšvovej úprave sú ako stvorené pod priliehavé..

  7.89 €
 • Sťahovacie nohavičky 370 - maxi efekt vysoké
  Sťahovacie nohavičky 370 - maxi efekt vysoké

  Sťahovacie bezšvové nohavičky so zvýšeným pásom. MAX CONTROL - vysoký stupeň stiahnutia, s výrazným sťahovacím efektom rizikových partií, zoštíhli..

  32.19 €
 • Nohavičky 360 rezané laserom
  Nohavičky 360 rezané laserom

  Pod priliehavé oblečenie je najlepšia taká bielizeň, ktorá nebude na prvý pohľad viditeľná. Tieto jednofarebné nohavičky to spĺňajú. A navyše sú..

  11.99 €
 • Sťahovacie nohavičky na chudnutie Ama
  Sťahovacie nohavičky na chudnutie Ama

  Unikátne dvojdielne nohavičky Ama sú perfektné na chudnutie a spevnenie bruška. Ich zvýšený pás prekrýva zosilnený pruh látky so zapínaním na jedenásť..

  20.99 €
 • Sťahovacie nohavičky Lucia
  Sťahovacie nohavičky Lucia

  Šarmantné sťahovacie nohavičky Lucia zdobené čipkou. Pevný materiál so stredným stupňom stiahnutia sformuje a vymodeluje Vašu postavu. Sťahovacie..

  18.99 €
 • Nohavičky Bamboo klasické
  Nohavičky Bamboo klasické

  Príjemné hladké nohavičky klasického strihu z bambusového vlákna. Veľmi jemný, elastický materiál so 70 % podielom bambusového vlákna Bambusové vlákno..

  10.99 €
 • Zvodné nohavičky Aprilla
  Zvodné nohavičky Aprilla

  Červená farba a čipka si skvele rozumejú. Dôkazom sú nohavičky Aprilla, ktoré vďaka zvislému švu vytvarujú zvodný zadoček. Klasické nohavičky Zadná..

  17.99 €
 • Nohavičky Vestia Black klasické
  Nohavičky Vestia Black klasické

  Užite si pohodlie v podobe nohavičiek Vestia. Majú komfortný klasický strih a boky zdobia elegantné čipkované vsadky. Klasické nohavičky Kombinácia..

  14.99 €
 • Nohavičky Manche klasické
  Nohavičky Manche klasické

  Klasické nohavičky zdobené lesklou čipkou. Nohavičky sú z jemného mikrovlákna a čipky, ktorá má lesklý kvetinový motív Zadná strana s čipkovanými..

  13.99 €
 • Nohavičky Extra Boom Push-Up
  Nohavičky Extra Boom Push-Up

  Unikátne nohavičky s Push-Up výstužou z ľahkej peny, ktorá nadvihne a zaoblí pozadie. Či už si ich vezmete pod džínsy alebo šaty, s nohavičkami Extra Boom..

  19.19 €


© 2020 Spodné prádlo pre ženy za super ceny: Kontakt