Informácie o prudukte:
Kategória: Pánske plavky
Dodavateľ:Lentiggini a Mila Swimwear
Cena:6 €

Pánske plavky Erik v klasickom slipovom strihu a jednoduchom dizajne. V páse majú praktickú sťahovaciu šnúrku. Oblasť rozkroku je pre väčšie pohodlie pri nosení podložená priedušným sieťovaným materiálom. Pánske slipové plavky Rýchloschnúci materiál V páse prešitá guma Sťahovacia šnúrka v páse


 • Pánske slipové plavky 1222 tmavomodré
  Pánske slipové plavky 1222 tmavomodré

  Pánske slipové plavky so stiahnutím v páse. V športovom strihu. Pánske slipové plavky Rýchloschnúci materiál Sťahovacia šnúrka v páse..

  18.19 €
 • Pánske slipy Gingerbread
  Pánske slipy Gingerbread

  Pánske slipy Gingerbread z pohodlného bavlneného úpletu. S motívom perníkov. Pánske slipy Úplet Široká guma v páse Bez funkčného otvoru v rozkroku Zadná..

  7 €
 • Pánske slipy Dots
  Pánske slipy Dots

  Pánske slipy od značky Cotonella. Príjemný bavlnený úplet dopĺňajú bodkami. Pánske slipy Úplet Široká guma v páse Bez funkčného otvoru v rozkroku..

  4.12 €
 • 2 pack čiernych slipov FILA
  2 pack čiernych slipov FILA

  Dvojbalenie pánskych slipov FILA z pohodlného bavlneného úpletu. V jednoduchom dizajne. Pánske slipy Výhodné balenie Úplet Široká guma v páse Bez..

  20.99 €
 • 2 pack sivých slipov FILA
  2 pack sivých slipov FILA

  Dvojbalenie pánskych slipov FILA z pohodlného bavlneného úpletu. V jednoduchom dizajne. Pánske slipy Výhodné balenie Úplet Široká guma v páse Bez..

  20.99 €
 • Pánske slipy Cotton Nature biele
  Pánske slipy Cotton Nature biele

  Pánske slipy Cotton Nature z pohodlného bavlneného úpletu. V jednofarebnom prevedení. Pánske slipy Úplet V páse prešitá guma Bez funkčného otvoru v..

  8.09 €
 • Pánske slipy Cotton Nature čierne
  Pánske slipy Cotton Nature čierne

  Pánske slipy Cotton Nature z pohodlného bavlneného úpletu. V jednofarebnom prevedení. Pánske slipy Úplet V páse prešitá guma Bez funkčného otvoru v..

  8.09 €
 • Čierne slipy Cristiano
  Čierne slipy Cristiano

  Pánske bavlnené slipy majú perfektne prepracované švy a dostatočne komfortný priestor pre intímne partie. Pánske slipy Široká guma v páse Bez funkčného..

  9.09 €
 • 3 PACK čiernych slipov Jamie
  3 PACK čiernych slipov Jamie

  Trojbalenie pánskych slipov Jamie z pohodlného bavlneného úpletu. S plochými švami a kontrastnou gumou v páse. Pánske slipy Výhodné balenie Úplet Ploché..

  14.39 €
 • Modré slipy High Emotion
  Modré slipy High Emotion

  Klasické pánske slipy High Emotion z príjemného bavlneného úpletu. Pás je zdobený výraznou mäkkou gumou s logom. Pánske slipy Úplet Široká guma v páse..

  5.93 €
 • Biele slipy Marian
  Biele slipy Marian

  Pohodlné pánske slipy UOMO Bianco z príjemného bavlneného úpletu. V jednoduchom prevedení na každodenné nosenie.Pánske slipy Úplet Široká guma v páse Bez..

  7.89 €
 • Pánske plavky LENTIGGINI Richard
  Pánske plavky LENTIGGINI Richard

  Pánske plavky Richard v boxerkovom strihu a jednoduchom dizajne. V páse majú praktickú sťahovaciu šnúrku a na prednej strane imitáciu vrecka so zipsom. Oblasť..

  9 €
 • Pánske kúpacie šortky SHORTS Co. Flamingo REG
  Pánske kúpacie šortky SHORTS Co. Flamingo REG

  Pánske plavkové šortky Flamingo z rýchloschnúceho materiálu, s trendy motívom plameniakov. Pre väčšie pohodlie majú podšívku z jemnej sieťoviny. Od..

  44.50 €
 • Pánske kúpacie šortky SHORTS Co. Papagaio LONG
  Pánske kúpacie šortky SHORTS Co. Papagaio LONG

  Pánske plavkové šortky Papagaio z rýchloschnúceho materiálu, s trendy tropickým motívom. Pre väčšie pohodlie majú podšívku z jemnej sieťoviny. Od..

  44.50 €
 • Pánske kúpacie šortky ANPORE Neon zelené
  Pánske kúpacie šortky ANPORE Neon zelené

  Krátke kúpacie šortky v neónovom dizajne sú vyrobené z kvalitného talianskeho materiálu, s rýchloschnúcimi vlastnosťami. Na vnútornej strane pásu je..

  19.50 €


© 2021 Spodné prádlo pre ženy za super ceny: Kontakt