Informácie o prudukte:
Kategória: Posteľná bielizeň
Dodavateľ:Vypredaj-Zlavy
Cena:35.1 €

Zvýšte si pohodlie spánku! S touto matracovou podložkou nezvýšite iba svoju posteľ, ale ochránite aj svoj matrac. Vám sa bude ležať oveľa uvoľnenejšie a pohodlnejšie. Vďaka svojmu jadru zo 7-zónovej pamäťovej peny sa okamžite prispôsobí každej polohe spánku. Pritom výrazne podporuje a uvoľňuje chrbticu, a tým bráni preležaninám. S podložkou na Vašom matraci si užijete úplne nový pocit spánku.


 • Obliečka Trpaslík 40x40cm
  Obliečka Trpaslík 40x40cm

  Obliečka na vankúš so zipsom...

  3.92 €
 • Prepravný vozík
  Prepravný vozík

  Prečo by ste mali ťahať prepravky, kvetináče alebo ťažké krabice? To za Vás urobí "Slim". Je stabilný, prekvapivo ľahký a ľahko sa zloží. Vojde sa do..

  47 €
 • Špongia
  Špongia

  Táto špongia čistí a masíruje zároveň. Tým sa jemne a dôkladne odstránia odumreté bunky. Súčasne sa pokožka prekrví a bude mäkká a pružná. Nechajte..

  1.65 €
 • Obrázok na okno Vianočný trpaslík
  Obrázok na okno Vianočný trpaslík

  Týmto obrázkom na okno Vám prajeme šťastný advent a Vianoce...

  1.65 €
 • 4 doštičky na krájanie
  4 doštičky na krájanie

  Tieto doštičky na krájanie sú všestranné a hygienické ako žiadne iné. Sú odolné voči poškriabaniu, antibakteriálne a bez škodlivín...

  5.3 €
 • 100 samosvietiacich cencúľov
  100 samosvietiacich cencúľov

  Vyzdobte Váš stromček, okná alebo balkónové zábradlie týmito trblietavými cencúľmi! Napájané denným svetlom alebo lampičkou budú v tme svietiť...

  4.25 €
 • Teleskopická stierka na okno červená
  Teleskopická stierka na okno červená

  S touto výkonnou stierkou vyčistíte pohodlne všetky svoje okná - zvnútra aj zvonku, bez nebezpečného lezenia. Flexibilná hlava so špongiou a stierkou má..

  7.95 €
 • Svietiaci kockovaný domček 13x9x11cm
  Svietiaci kockovaný domček 13x9x11cm

  Kocka je triumfom aj trendom. Preto je táto zasnežená svietiaca dekorácia nápadito potiahnutá červeným kockovaným tartanom a vyzdobená s veľkou láskou k..

  5.3 €
 • Organizér na oblečenie
  Organizér na oblečenie

  Žiadne nevzhľadné sklady! S týmto geniálnym pomocníkom zložíte a naskladáte svoje tričká, blúzky a košele do skrine bez pokrčenia. Aj pri vyťahovaní..

  11.13 €
 • Panvica Toledo súpr 3ks
  Panvica Toledo súpr 3ks

  Naše úplne nové panvice "Toledo" vyrobené z kovaného hliníka Vás úžasne potešia. Ohnivý dizajn so žiarivo červenou mäkkou rukoväťou, príjemne ľahké..

  26.5 €
 • Koberec do kuchyne Lyko 52x190cm
  Koberec do kuchyne Lyko 52x190cm

  Obľúbený vidiecky štýl! Náš exkluzívny koberec do kuchyne vo vzhľade lyka Vám položíme až k nohám. Dekoratívna kosoštvorcová tkanina je veľmi pevná..

  14.02 €
 • Nohavičky midi s potlačou, súpr 4 kusov ružová-biela 50-52
  Nohavičky midi s potlačou, súpr 4 kusov ružová-biela 50-52

  Jemnej bavlne a krásnej čipke nikdy nepovieme nie! Dokonalé duo! Strih midi. Predný a zadný diel z bavlneného džerseja s potlačou. V páse a okolo stehien..

  7.35 €
 • Nohavičky shorty kvitka, súpr 3 kusov karismaragdovánámmodrá 38-40
  Nohavičky shorty kvitka, súpr 3 kusov karismaragdovánámmodrá 38-40

  Hebkosť a pohodlie strečovej bavlny aj ženskosť bohatej čipky! Navyše krásna potlač! Také sú tieto nohavičky shorty! V páse a okolo stehien široký..

  6.32 €


© 2020 Spodné prádlo pre ženy za super ceny: Kontakt