Informácie o prudukte:
Kategória: Ostatné
Dodavateľ:DECOKING
Cena:14.99 €

Rýchloschnúci uterák z veľmi jemného a nasiakavého funkčného materiálu. Od značky DecoKing! Uterák je vyrobený z výnimočne nasiakavého a na dotyk hebkého mikrovlákna, ktoré skvele absorbuje vlhkosť (až trojnásobok svojej vlastnej hmotnosti) Uterák stačí len vyžmýkať a je opäť pripravený na použitie Hladká úprava zaručuje, že sa na povrchu nezachytávajú nečistoty Ideálny na ľahšie aj náročnejšie športové aktivity (behanie, aerobik, k bazénu), oceníte ho aj pri cestovaní Uterák je veľmi skladný a zaberie minimum miesta vo Vašej batožine Praktické pevnejšie pútko na patent Rozmery: 60 x 120 cm (v rozmedzí ± 5 %) Balený v praktickom puzdre zo sieťoviny so sťahovacou šnúrkou Pred prvým použitím odporúčame uterák vyprať Bývanie > Ostatné > Plážové doplnky | Bývanie > Uteráky a osušky > Funkčné uteráky a osušky


 • Sada 2 ks levanduľových vreciek
  Sada 2 ks levanduľových vreciek

  Sada 2 vonných sáčkov nádherne prevonia vašu skriňu s oblečením príjemnou levanduľou. Vďaka malému rozmeru sa sáčky zmestia aj do každého šuplíka. ..

  12.99 €
 • Sada 6 ks krúžkov na ramienko z cédrového dreva
  Sada 6 ks krúžkov na ramienko z cédrového dreva

  Drevené cédrové krúžky krásne prevoňajú skriňu a ochránia vaše oblečenie pred šatňovými moľami. Môžete ich navliecť na ramienko alebo položiť na..

  6.29 €
 • Sediaci filcový trpaslík červeno-sivý
  Sediaci filcový trpaslík červeno-sivý

  Máte radi netradičné vianočné dekorácie? Potom by vašej pozornosti nemal ujsť trpaslík vo farbách Vianoc. Jednoducho ho môžete posadiť na skrinku alebo..

  6.29 €
 • Skladacia úložná krabica Anton
  Skladacia úložná krabica Anton

  Skladacia škatuľa Missy je nielen praktickým, ale aj elegantným doplnkom každého domova. Zjednoduší vám upratovanie aj organizáciu vecí v domácnosti. ..

  11.99 €
 • Skladacia úložná krabica Missy
  Skladacia úložná krabica Missy

  Skladacia škatuľa Missy je nielen praktickým, ale aj elegantným doplnkom každého domova. Zjednoduší vám upratovanie aj organizáciu vecí v domácnosti. ..

  11.99 €
 • Skladacia úložná krabica Nordic ružová
  Skladacia úložná krabica Nordic ružová

  Skladacia škatuľa Nordic je nielen praktickým, ale aj elegantným doplnkom každého domova. Zjednoduší vám upratovanie aj organizáciu vecí v domácnosti. ..

  11.99 €
 • Skladacia úložná krabica Nordic zelená
  Skladacia úložná krabica Nordic zelená

  Skladacia škatuľa Nordic je nielen praktickým, ale aj elegantným doplnkom každého domova. Zjednoduší vám upratovanie aj organizáciu vecí v domácnosti. ..

  11.99 €
 • Skladacia úložná krabica Rivoli
  Skladacia úložná krabica Rivoli

  Skladacia škatuľa Rivolli je nielen praktickým, ale aj elegantným doplnkom každého domova. Zjednoduší vám upratovanie aj organizáciu vecí v domácnosti. ..

  11.99 €
 • Sklenená fľaša EQUA Magnolia 550 ml
  Sklenená fľaša EQUA Magnolia 550 ml

  Sklenená fľaša Equa Magnolia vám bude štýlovou spoločníčkou počas pracovného dňa aj odpočinkového víkendu. Číre sklo s nežným kvetinovým motívom..

  21.99 €
 • Sklenená fľaša EQUA Monstera 550 ml
  Sklenená fľaša EQUA Monstera 550 ml

  Sklenená fľaša Equa Monstera vám bude štýlovou spoločníčkou počas pracovného dňa aj odpočinkového víkendu. Číre sklo s kvetinovým motívom dopĺňa..

  21.99 €
 • Sklenená fľaša EQUA Peach Tree 550 ml
  Sklenená fľaša EQUA Peach Tree 550 ml

  Sklenená fľaša Equa Peach Tree vám bude štýlovou spoločníčkou počas pracovného dňa aj odpočinkového víkendu. Číre sklo s romantickým motívom..

  21.99 €
 • Sklenená fľaša s koženým obalom Equa Heavens 750 ml
  Sklenená fľaša s koženým obalom Equa Heavens 750 ml

  So sklenenou fľašou Equa Heavens bude dodržiavanie pitného režimu hračkou. Dizajnové prevedenie dopĺňa puzdro z umelej kože, ktoré pomáha udržiavať..

  25.99 €
 • Sklenená fľaša s plsteným obalom EQUA 750 ml
  Sklenená fľaša s plsteným obalom EQUA 750 ml

  So sklenenou fľašou Equa bude dodržiavanie pitného režimu hračkou. Dizajnové prevedenie dopĺňa plstené puzdro, ktoré pomáha udržiavať optimálnu teplotu..

  25.99 €
 • Súprava odpudzovačov molí z cédrového dreva Guličky
  Súprava odpudzovačov molí z cédrového dreva Guličky

  Drevené cédrové guličky krásne prevoňajú skriňu a ochránia vaše oblečenie pred šatňovými moľami. Stačí ich len položiť na dno šuplíkov. Ochrana..

  7.89 €
 • Súprava odpudzovačov molí z cédrového dreva Srdce
  Súprava odpudzovačov molí z cédrového dreva Srdce

  Drevené cédrové srdiečka krásne prevoňajú skriňu a ochránia vaše oblečenie pred šatňovými moľami. Stačí ich len položiť na dno šuplíkov. Ochrana..

  7.89 €
 • Súprava potravinových vreciek 4 ks
  Súprava potravinových vreciek 4 ks

  Súprava ekologických potravinových vreciek z kompostovateľného materiálu je praktickým pomocníkom v modernej domácnosti. Môžete si ich vziať na nákupy..

  14.99 €
 • Sviečka Gardenia
  Sviečka Gardenia

  Dodajte Vášmu príbytku útulnú atmosféru príjemnou záhradnou vôňou. Pomôže Vám s tým sviečka v jednoduchom dizajne. Vonná sviečka je umiestnená v..

  2.23 €


© 2021 Spodné prádlo pre ženy za super ceny: Kontakt