Informácie o prudukte:
Kategória: Podprsenky
Dodavateľ:Sermija
Cena:39.99 €

Šarmantná zmenšujúca podprsenka bez kostíc zdobená čipkou a reliéfom. Široké ramienka uľavia Vášmu chrbtu a ramenám. Košíčky jemne priľnú aj k veľmi bujnému poprsiu. Zmenšovacia podprsenka Nevystužené košíčky Vnútorná strana košíčkov bavlnená Mäkko podložené ramienka Bez kostíc Zadné zapínanie na dva háčiky s dvoma polohami S rastúcou veľkosťou sa na zapínaní zvyšuje počet háčikov z dvoch na tri, konkrétne pri veľkostiach: 75/H, 80/G–H, 85/F–H, 90/E–H, 95/D–G, 100/C–F a 105/B–F.


 • Podprsenka Anežka 579 nevystužená bez kostíc
  Podprsenka Anežka 579 nevystužená bez kostíc

  Mimoriadne obľúbená, mimoriadne pohodlná. Podprsenka Anežka je adeptkou na celodenný komfort aj v prípade, že máte naozaj veľké prsia. Vyšší stred,..

  27.99 €
 • Podprsenka Danuta 578 nevystužená bez kostíc
  Podprsenka Danuta 578 nevystužená bez kostíc

  Nevystužená podprsenka s vysokým stredom, širokými ramienkami a jemnou čipkou. Pre prirodzenú krásu väčších pŕs a ich pohodlie. Nevystužené košíčky..

  27.99 €
 • Podprsenka Maja 582 nevystužená bez kostíc
  Podprsenka Maja 582 nevystužená bez kostíc

  Pohodlie na prvom mieste. Klasická podprsenka Maja so širokými ramienkami zaručuje perfektnú podporu aj plnším tvarom. Tylové aplikácie dodávajú modelu na..

  33.99 €
 • Podprsenka Zofia 581 nevystužená bez kostíc
  Podprsenka Zofia 581 nevystužená bez kostíc

  Pokiaľ je pre Vás pohodlie na prvom mieste, vyskúšajte nevystuženú podprsenku Zofia so širokými ramienkami. Nemá žiadne kostice. Ak rada spíte v podprsenke,..

  32.99 €
 • Dojčiaca podprsenka Mama 343323 XXL nevystužená, bavlnená
  Dojčiaca podprsenka Mama 343323 XXL nevystužená, bavlnená

  Materská podprsenka bez kostíc pre zdravý komfort. Je vyrobená zo 100% bavlny, môžete sa teda spoľahnúť na úplne prirodzený pocit a priedušnosť. Vyšší..

  28.04 €
 • Podprsenka Chantal nevystužená
  Podprsenka Chantal nevystužená

  Elegantná podprsenka Chantal perfektne sedí na menších aj väčších prsiach. Vďaka vyššiemu streduje vhodná aj pre menej pevné, mäkšie prsia. Kvetinová..

  28.99 €
 • Dojčiaca podprsenka Mama Easy nevystužená, bavlnená
  Dojčiaca podprsenka Mama Easy nevystužená, bavlnená

  Nesmierne pohodlná materská podprsenka z pružnej bavlny. Košíčky sa odopínajú každý zvlášť. Skvelá na celý deň aj noc. Materská podprsenka..

  26.99 €
 • Podprsenka Anette nevystužená bez kostíc 623
  Podprsenka Anette nevystužená bez kostíc 623

  Do nežnej podprsenky Anette bez kostíc sa zamilujete. Kvetinová, decetne priehľadná čipka jemná a ľahučká ako pierko, splynie v dokonalom súlade s Vašimi..

  27.99 €
 • Podprsenka Jeanne White nevystužená
  Podprsenka Jeanne White nevystužená

  Zvodná a pritom pohodlná podprsenka s rafinovanou kombináciou čipky, tylu a strappy pásikov. Košíčky so strihom do tvaru T dokonale objímu a zaoblia Vaše..

  27.59 €
 • Dojčiaca podprsenka Lilly Grey nevystužená, bavlnená
  Dojčiaca podprsenka Lilly Grey nevystužená, bavlnená

  Neuveriteľné pohodlie v období dojčenia Vám poskytne bavlnená podprsenka Lilly Grey. Košíčky nemajú klasické odopínanie v hornej časti, ale jednoducho sa..

  21.99 €
 • Podprsenka Manche nevystužená
  Podprsenka Manche nevystužená

  Nevystužená podprsenka zdobená secesným kvetinovým vzorom. Nový strih! Podprsenka má nevystužené košíčky z mikrovlákna so secesným kvetinovým vzorom..

  33.99 €
 • Podprsenka Tatuaz nevystužená
  Podprsenka Tatuaz nevystužená

  Elegantná nevystužená podprsenka s ornamentálnou výšivkou na jemnej sieťovine. Široké ramienka lepšie rozložia váhu bujného poprsia a uľavia Vášmu..

  49.99 €
 • Podprsenka Selena Black nevystužená
  Podprsenka Selena Black nevystužená

  Šarmantná podprsenka Selena ozdobí Vaše krivky jemnou sieťovinou a ornamentálnou výšivkou. Nevystužené košíčky v strihu do T zaguľatia aj bujná prsia,..

  43.99 €
 • Podprsenka Daniela nevystužená
  Podprsenka Daniela nevystužená

  Podprsenka Daniela skvele sedí ženám s väčším poprsím. Plné košíčky s podporným bočným dielom, mäkké široké ramienka a zapínanie rozšírené na..

  33.99 €
 • Podprsenka zmenšujúca Stella s kosticami
  Podprsenka zmenšujúca Stella s kosticami

  Šarmantná zmenšujúca podprsenka Stella zdobená čipkou a jemným reliéfom. Široké ramienka uľavia Vášmu chrbtu a ramenám. Košíčky perfektne priľnú aj..

  39.99 €
 • Podprsenka Jeanne Black nevystužená
  Podprsenka Jeanne Black nevystužená

  Zvodná a pritom pohodlná podprsenka s rafinovanou kombináciou čipky, tylu a strappy pásikov. Košíčky so strihom do tvaru T dokonale objímu a zaoblia Vaše..

  29.99 €
 • Podprsenka Alisha Black bez kostíc
  Podprsenka Alisha Black bez kostíc

  Nevystužená podprsenka Alisha s vysokým stredom, širokými ramienkami a bez kostíc. Pre prirodzenú krásu Vašich pŕs a pohodlné každodenné nosenie. ..

  31.99 €
 • Dojčiaca podprsenka Cara Mia 2 nevystužená
  Dojčiaca podprsenka Cara Mia 2 nevystužená

  Príjemný pružný materiál a perfektne premyslený strih sú zárukou toho, že sa Vám podprsenka Cara Mia bude príjemne nosiť. Praktické a rýchle odopínanie..

  30.39 €
 • Dojčiaca podprsenka Cara Mia nevystužená
  Dojčiaca podprsenka Cara Mia nevystužená

  Príjemný pružný materiál a perfektne premyslený strih sú zárukou toho, že sa Vám podprsenka Cara Mia bude príjemne nosiť. Praktické a rýchle odopínanie..

  37.99 €
 • Podprsenka Arthea Skin nevystužená
  Podprsenka Arthea Skin nevystužená

  Pohodlná a elegantná podprsenka Arthea s košíčkami v strihu do tvaru T, ktorý zaoblí Vaše prsia. Široké podložené ramienka rovnomerne rozložia váhu..

  32 €
 • Podprsenka Cleo nevystužená
  Podprsenka Cleo nevystužená

  Ľahučká nevystužená podprsenka Cleo. Košíčky z jemnej sieťoviny skrášli Vaše prsia nádhernou kvetinovou výšivkou a zaoblia ich strihom do tvaru T. ..

  33.99 €
 • Podprsenka Abby nevystužená
  Podprsenka Abby nevystužená

  Nevystužená podprsenka Abby s košíčkami z jemnej sieťoviny. Zahaľte svoje krivky do nádhernej výšivky s motívom ruží. Nevystužené košíčky Klasické..

  30.99 €


© 2021 Spodné prádlo pre ženy za super ceny: Kontakt